Recenzja aplikacji mobilnej Blix

Zakupy internetowe stają się coraz powszechniejszym zjawiskiem. Dzięki nim oszczędzamy czas, a dodatkowo, śledząc promocje – również pieniądze. Bezpłatna aplikacja Blix to jedno z narzędzi, które może nam w tym pomóc.

Recenzja aplikacji mobilnej Blix

Aplikacja Blix jest darmowa i nie wymaga rejestracji. Użytkownik może ją w każdej chwili pobrać na smartfona i mieć to dostęp do elektronicznych gazetek promocyjnych kilkudziesięciu popularnych sklepów spożywczych, odzieżowych, obuwniczych, drogerii, aptek, salonów RTV/AGD, sieci fast food i innych. Tym samym mamy możliwość przejrzenia najnowszych ofert sieci handlowych, o dogodnej dla siebie porze. Sklepy wyświetlać się mogą w kolejności alfabetycznej lub w tej, w jakiej najczęściej je przeglądamy. Aby zainstalować aplikację, potrzebny jest np. system Android.

Dodaj do ulubionych…

Oprócz tego, że aplikacja Blix na bieżąco przesyła informacje o pojawieniu się nowych gazetek promocyjnych, to jeszcze można w niej ułożyć listę ulubionych sklepów. W ten sposób tworzymy spersonalizowany wykaz sieci handlowych, które nas interesują – wówczas z pewnością nie przegapimy żadnej okazji. Poza tym wyszukiwarka daje możliwość zapisania interesującej gazetki marketowej w pamięci telefonu – to daje nam możliwość powrócenia do niej w dowolnej chwili, także w trybie bez połączenia z Internetem.

Gazetki produktowe można także przeglądać, wchodząc na stronę: https://blix.pl. Zarówno w ten sposób, jak i za pomocą telefonu komórkowego możemy w krótkim czasie zyskać rozeznanie o aktualnych promocjach zakupowych. Nie ma mowy tu o marnowaniu czasu użytkownika – aplikacja udostępnia wykaz tylko tych sklepów, które w danym momencie mają ogłoszoną promocję.

Szybkie planowanie zakupów

Aplikacja Blix pozwala szybko sporządzić listę zakupową – jedną z jej funkcji jest asystent zakupowy. Wystarczy dodać produkt z gazetki lub zapisać jej stronę. Istnieje również możliwość ręcznego wprowadzenia rzeczy do kupienia. Mając taką listę produktów w telefonie, nie zgubimy jej ani nie zapomnimy, co mieliśmy kupić. Jeśli zależy nam na konkretnym produkcie (np. kawa, masło, pieluchy itd.), to wystarczy go wpisać lub kliknąć na stronie – wówczas otrzymamy propozycje ze sklepów, w których jest on dostępny. Dzięki temu dowiemy się także, gdzie daną rzecz można kupić najtaniej. Wyszukiwarka promocyjna nie działa jednak na zasadzie porównywarki cenowej, gdyż nie taką funkcję ma pełnić.

Aplikacja ułatwia skompletowanie artykułów spożywczych, niezbędnej chemii gospodarczej czy kosmetyków do codziennej pielęgnacji lub mycia. Pozwala także zamówić meble, akcesoria do domu albo sprzęt RTV/AGD. Korzystając z okazji, można jednocześnie zaoszczędzić nawet do kilkuset złotych w miesiącu.

Bez kart lojalnościowych w portfelu

W aplikacji Blix istnieje również możliwość zapisywania kart lojalnościowych, jakie posiadamy w ulubionych sklepach. Dzięki temu nie trzeba ich nosić w portfelu. Sam program jest przejrzysty i bardzo prosty w obsłudze. Cyfrowe „przedruki” gazetek promocyjnych można płynnie powiększyć lub pomniejszyć dotykowo. Są publikowane w dobrej, czytelnej jakości. Aplikacja ładuje się dość sprawnie – niewielka objętość danych pozwala na szybkie zapoznanie się z nimi.

Zakupy nie muszą więc być czynnością, która zabiera dużo czasu i wiąże się z wielkimi wydatkami. Jeśli się je zaplanuje przy użyciu takiego rozwiązania jak aplikacja Blix, a do tego jeszcze skorzysta z promocji, to można zyskać podwójną oszczędność. Zamiast odwiedzania strony każdego interesującego nas sklepu w celu przejrzenia jego gazetki produktowej lub też osobistej wizyty, mamy możliwość przejrzenia w jednym miejscu wszystkich wyrobów, jakie oferuje w konkretnym momencie w promocyjnej cenie.


Artykuł sponsorowany