Tygodniowy przegląd stylizacji Instagramowych

Gwiazdy doskonale znają aktualne trendy w modzie. Ich stroje to źródło stylowych inspiracji. Zobaczmy, na co postawiły w tym tygodniu.

Tygodniowy przegląd stylizacji Instagramowych. Fot. Instagram jemerced

Znane blogerki, aktorki i piosenkarki często są dla nas inspiracją zwłaszcza w dziedzinie mody. Ich ubrania to połączenie drogich marek ze zwykłymi sieciówkami. Zobacz na co celebrytki postawiły w tym tygodniu!

Tygodniowy przegląd stylizacji Instagramowych. Fot. Instagram annalewandowskahpba

W tym tygodniu Anna Lewandowska postawiła na klasykę. Biała koszula z przedłużonym tyłem, idealnie pasuje do krótkich spodenek i botków w stylu kowbojskim. Połączenie białego z czarnym to zawsze dobry pomysł.

Tygodniowy przegląd stylizacji Instagramowych. Fot. Instagram marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna jak zawsze pokazała się w niecodziennej i wyróżniającej się stylizacji. Całość dopełnił stylowy płaszcz, zaprojektowany przez polską markę.

Tygodniowy przegląd stylizacji Instagramowych. Fot. Instagram jemerced

U Jess Mercedes nigdy nie ma nudy. Blogerka, która za każdym razem potrafi nas zaskoczyć swoim ubiorem! Jej styl ciężko określić, ponieważ zmienia się za każdym razem.  Jedno jest pewne ma perfekcyjne wyczucie stylu.

Tygodniowy przegląd stylizacji Instagramowych. Fot. Instagram majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz to klasa i kobiecość. Długie, zwiewne spódnice a do tego Boho kapelusze? Zdecydowanie tak! Maja idealnie potrafi dobrać do siebie ubrania.

Tygodniowy przegląd stylizacji Instagramowych. Fot. Instagram nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec we wszystkim wygląda obłędnie. Bluza, a do tego sportowe buty to wygodna stylizacja, którą można odtwarzać codziennie.

Tygodniowy przegląd stylizacji Instagramowych. Fot. Instagram katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska nas zaskoczyła stylizacją prosto z Japonii! Zdecydowanie jest to coś nowego i innego. Czy to zapowiedź nowej mody?