Venus na wiosnę w biżuterii Swarovski

Biżuteria od zawsze odgrywała niezwykle istotną rolę w wyrażaniu elegancji, osobistego stylu oraz symbolizowaniu wyjątkowych chwil.

Venus na wiosnę w biżuterii Swarowski
Venus na wiosnę w biżuterii Swarovski

Z okazji premiery kolekcji wiosna/lato 2024, Globalna Dyrektor Kreatywna Swarovski Giovanna Engelbert stworzyła nową kampanię marki inspirowaną symboliką Venus. W kampanii, występują top modelki Irina Shayk, Fei Fei Sun, Imaan Hammam, Karlie Kloss i Abby Champion, ukazując Venus jako współczesną muzę ozdobioną klejnotami.

Venus na wiosnę w biżuterii Swarovski

Aspekty dzisiejszej kobiecości

Każda z modelek reprezentuje aspekty dzisiejszej kobiecości, od siły i niezależności po kreatywność, wdzięk i elegancję. Ozdobione skarbami z kolekcji wiosna/lato 2024 inspirowanej podwodnym światem, każda muza staje się odważnym i radośnie ekstrawaganckim archetypem. Uchwycona przez obiektyw fotografa mody Stevena Meisela i przekształcona przez kunszt stylisty fryzur Guido Palau oraz wizażystki Dame Pat McGrath, obsada modelek jako Wenus jest niezaprzeczalnie glamour w wyrażaniu siebie.

Venus na wiosnę w biżuterii Swarovski

Kampania zbiega się z premierą kolekcji, która czerpie inspirację z niezliczonych form wodnego świata i podwodnych ogrodów, które są domem dla niezwykłej flory i fauny, takich jak muszle, koralowce, koniki morskie, rozgwiazdy i anemony.

Venus na wiosnę w biżuterii Swarovski

Giovanna Engelbert skomentowała: „Kampania Venus nadaje nowego wymiaru kolekcji wiosna/lato 2024, zainspirowanej marzeniem o podwodnym świecie. W tej odsłonie na nowo wyobraziłam sobie ponadczasowy archetyp Venus, eksplorując go poprzez nowoczesną interpretację, która rezonuje ze współczesnymi ideałami elegancji, niezależności, kreatywności i wdzięku, doskonale uosabianymi przez te legendarne modelki”.

Venus na wiosnę w biżuterii Swarovski

Ewolucja Metamagicznego Ogrodu, który stanowił inspirację dla poprzednich kolekcji, przenosi nas do Podwodnego Ogrodu wypełnionego skarbami, które upiększają wodny świat swoimi formami i urzekającymi kolorami, podobnie jak biżuteria zdobi tych, których ją noszą.

Venus na wiosnę w biżuterii Swarovski

Savoir-faire marki Swarovski jest obecny w całej kolekcji, która wykorzystuje magię przyciągających światło kryształów i pereł, aby uchwycić ruch i motywy morskie. Wykonana przy użyciu szerokiej gamy technik jubilerskich i wyrażona poprzez płynne kształty i żywe kolory, odkrywa nowe obszary ekspresji artystycznej, dalej rozwijając odważny i radosny nowy język luksusu Engelberta dla 129-letniego kryształowego imperium. Charakterystyczne rodziny, takie jak Hyperbola, Idyllia i Millenia, nieustannie się rozwijają i ewoluują, a w nowym sezonie uzupełniają je płynne linie, ultra-futurystyczne kształty i techniki haute-joaillerie rodziny Sublima, a także olśniewające modele okularów.