W-arte! Impro Show – nowa odsłona improwizacji

v-arte juz 21 maja

Już 20 maja w warszawskim Klubie Rejs na Płycie Desantu, swoją premierę będzie miało pierwsze show improwizowane realizowane pod skrzydłami W-arte! Jest to efekt współpracy nowej platformy artystycznej W-arte! i specjalistów w dziedzinie improwizacji – teatru Ab Ovo. Kolejny spektakl 21 maja.  

Jedyne takie show!

Show z serii W-arte! Impro Show to niezwykłe wydarzenie kulturalno-artystyczne o ogromnym ładunku humorystycznym. W spektaklu brać udział będą celebryci, związani z platformą W-arte!:  Anna Czartoryska-Niemczycka, Ela Romanowska, Adam Fidusiewicz, Ludwik Borkowski, Kacper Kuszewski,  Iza Lach oraz aktorzy teatru Ab Ovo.

Zrób z celebrytą co tylko chcesz

Postaci znane z pierwszym stron gazet będą działać bez scenariusza, kompletnie nie wiedząc co wydarzy się już za chwilę.  Celebryci przez cały czas improwizują, a największy wpływ na przebieg wydarzeń ma zgromadzona publiczność. To właśnie ona decyduje w jakiej roli obsadzi bohaterów z kolorowych gazet. Dlatego też każde show jest wyjątkowe i unikatowe, a wydarzenia nigdy nie są takie same.

Mistrzowie improwizacji

Teatr Ab Ovo, który wspiera celebrytów w walce z improwizacją,  od 7 lat promuje ten gatunek sztuki na polskim rynku. Jednak nadal, w Polsce,  jest to nowość. Tymczasem na świecie improwizowane spektakle już dawno zdobyły popularność. Przez widzów i krytyków są doceniane za swoją oryginalność oraz niebanalność, do której przyzwyczaił nas klasyczny teatr.

W-arte! Open Art Space

W-arte to jednak znacznie więcej niż tylko organizator wydarzeń o charakterze kulturalnym. Platforma, gdyż tak nazywa ją założycielka, jest miejscem łączącym w sobie sztukę z codziennością. Dlatego też główna siedziba, ulokowana na warszawskim Mokotowie przy ulicy Łowickiej 56/3, to również przestrzeń o charakterze użytkowym. W-arte jest także organizatorem szkoleń (biznesowych i artystycznych) oraz aktywnie działa w świecie mody, lansując nowe trendy wśród przedmiotów użytkowych.