W stylu Jenifer Connelly

Naturalny wdzięk Jenifer ( tak rzadki w dzisiejszym Hollywood ) został dostrzeżony przez dyrektora kreatywnego Louis Vuitton i aktorka znalazła się w zaszczytnym gronie ambasadorek marki. Aktorka idealnie odnajduje się w tej roli, a jej stylizacje często należą do tych najbardziej chwalonych przez znawców mody.

jen
W stylu Jenifer Connelly

Amerykanka Jenifer Connelly przyzwycziła nas do ról, gdzie jej bohaterki zmagają się z życiowymi problemami i najzwyczajniej w świecie: nie są szczęśliwe. Ale w życiu codziennym jest odwrotnie: aktorka od lat jest nadzwyczaj szczęśliwą żoną Brytyjczyka (również aktora ) Paula Bettany i powodzi im się bardzo dobrze.

Connelly zadebiutowała w wieku 11 lat i od tamtej chwili zagrała w wielu filmach, a jednym z nich był kontrowersyjny obraz Darrena Aronofsky`ego „Requiem dla snu”. W 2001 otrzymała Oskara i Złoty Glob za drugoplanową rolę w filmie „Piękny Umysł”.

Nie sposób pominąć faktu, że Jenifer jest nie tylko świetną aktorką, ale też piękną kobietą.  Lubi łączyć eleganckie sukienki z ciężkimi butami, kocha czerń i minimalizm przełamany nutką vintage.

Stylizacja 2

jenn
W stylu Jenifer Connelly

Stylizacja 3

jenn2
W stylu Jenifer Connelly

Stylizacja 4

jenn4
W stylu Jenifer Connelly