Wariacje na temat denimu

Total look denim - nowe trendy i połączenia, którymi warto się zainspirować!

Wariacje na temat denimu

Denim to symbol wygody i mody, uważany przez większość za nieśmiertelny. Noszą go wszyscy od najmłodszych do najstarszych. Tak samo dobrze sprawdzi się na co dzień, jak i od święta. Kiedyś noszony jako osobny element garderoby, dziś w trendzie jest jeansowy total look. Koszula, marynarka, kurtka, spodnie, spódnica – nie obawiaj się połączenia jeansu z jeansem.

Ponad 50% kolekcji Denim od Promod jest produkowane z użyciem Water less Technology. Ta innowacyjna metoda pozwala na zużycie 2 razy mniejszej ilości wody podczas wybielania jeansów.

Testujcie spodnie w nowych, niestandardowych kolorach: modnych pastelach czy kolorach fluo. W Promod znajdziecie szeroki wybór kolorowych jeansów: koralowe, różowe, żółte i zielone. Postawcie również na modne detale – suwaki przy nogawkach czy kieszonkach.

Wariacje na temat denimu

Ponadczasowy model jeansów to z pewnością jeansy z prostą nogawką , które stanowią bazę wielu różnych stylizacji. Natomiast jeansy slim to usposobienie rocka i bez wątpienia sprawdzą się w wersji wieczorowej. Od kilku sezonów modne są również dzwony czyli spodnie z rozszerzaną nogawką, które najlepiej wyglądają z butami na obcasie! Dodatkowo ponad 50% kolekcji Denim od Promod jest produkowane z użyciem Water less Technology. Ta innowacyjna metoda pozwala na zużycie 2 razy mniejszej ilości wody podczas wybielania jeansów.

Wariacje na temat denimu
Wariacje na temat denimu