Wszystkie smaki cappuccino. Monika Lipińska

wszystkie smaki capuccino

Autorka opisuje przeżycia, które były jej udziałem podczas rocznego pobytu we Włoszech na wolontariacie. Każdy, kto kiedykolwiek pracował lub zamierza pracować za granicą odnajdzie w tym żywym opisie wolontariackiego życia znajome problemy i radości. I na pewno rozsmakuje się w cappuccino.

Autor: Monika Lipińska

Tytuł: Wszystkie smaki cappuccino
Data wydania: 10.12.2006
Ilość stron: 192
Oprawa: miękka
Format: A5
Wydanie: I wydanie
Cena w księgarniach: 19,90 zł
ISBN ISBN 83-88178-38-5

Wydawca: GAJT Wydawnictwo 1991 s.c., wwwgajt.pl
Typ: literatura dla kobiet, dla starszej młodzieży
Zamierzasz pracować za granicą? Czy słyszałeś o pracy na wolontariacie? Poznaj wrażenia z takiej pracy we Włoszech! Jednym zdaniem: praca, festa, ragazzi i reszta – barwnie opisane w książce:
Praca, festa, ragazzi i reszta…
„…Dolores Montanari (ta prawie stuletnia amatorka moich romansów) zaproponowała mi zupełnie serio, żebym nie wracała do Polski, tylko sprzątała u niej. Po wolontariacie, oczywiście. Potem – według niej
miałabym znaleźć sobie jakiegoś ragazzo w Solarolo i zostać tu na stałe. Litości! Kiedy jej uprzejmie podziękowałam mówiąc, że mam inne plany i nie po to się uczyłam żeby sprzątać, była naprawdę zdziwiona. Pewnie wydawało się jej, że składa mi Bóg wie jaką atrakcyjną propozycję. Niedoczekanie! Nie będę sprzątała u nich.
Mowy nie ma!”

Monday, 11 December 2006