Wyjątkowe zaproszenie ślubne, czyli jakie?

Od zaręczyn do ślubu, Młoda Para musi przejść bardzo długą drogę przygotowań. Nie bez przyczyny planowanie uroczystości rozpoczyna się często nawet 2 lata przed wydarzeniem.

gtag('event', 'page_view', { 'send_to': 'AW-10998225906', 'value': 'replace with value', 'items': [{ 'id': 'replace with value', 'google_business_vertical': 'retail' }] });
Zaproszenia Ślubne od Amelia-Wedding.pl
Mnogość rzeczy, które należy zorganizować sprawia, że Młodzi szczególnie w ostatnich tygodniach, nie sypiają po nocach. Sala, dekoracje, catering, suknia i garnitur, a przede wszystkim goście – lista obowiązków zdaje się nie mieć końca. Dlatego tak ważny jest plan działania i postępowanie krok po kroku, by niczego nie przeoczyć. Jednym z pierwszych, ważniejszych punktów są zaproszenia ślubne. To bardzo istotny element listy, szczególnie że wybór zaproszeń ślubnych, potrafi być uciążliwy dla Młodych. Stanowi bowiem swojego rodzaju 'reklamę wydarzenia’. Zamówienie zaproszeń ślubnych powinno być zrealizowane na czas, a ich wykonanie przygotowane w sposób przemyślany i dopasowany do charakteru uroczystości. O czym trzeba pamiętać, by stworzyć wymarzone zaproszenia ślubne?

1. Zaproszenia ślubne dopasowane do charakteru uroczystości
a) Kolorystyka zaproszeń ślubnych
b) Personalizowane zaproszenia ślubne
2. Zamówienie zaproszeń ślubnych – jakość to podstawa!
3. Najnowsze trendy

Zaproszenia ślubne dopasowane do charakteru uroczystości

Gość otrzymując zaproszenie ślubne, w pewnym sensie zostaje włączony do grona osób 'wtajemniczonych’. Zaproszenia na ślub odzwierciedlają charakter wydarzenia. Są pewnego rodzaju wskazówką na jaką formułę uroczystości decyduje się Młoda Para. Podkreśla to chociażby papeteria ślubna, zastosowane motywy, ale i narracja treści. Tak naprawdę każdy element zaproszenia ślubnego wnosi w nie bardzo dużo. W związku z tym warto poświęcić czas na wybór idealnego konceptu spójnego ze stylistyką dekoracji ślubnych.

Kolorystyka zaproszeń ślubnych

Wyjątkowe zaproszenia ślubne to takie, które odpowiadają gustom Młodej Pary, a jednocześnie pasują do weselnych dodatków. Grafika zastosowana na papeterii, nie powinna być przypadkowa. Kolory odgrywają tutaj kluczową rolę. Warto robić wszystko, by uniknąć efektu swojego rodzaju chaotycznego doboru barw, który może sugerować brak zdecydowania. Zaproszenia weselne zazwyczaj kreuje się w oparciu o jeden dominujący kolor. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się intensywna zieleń i barwy natury. Wpisują się one w koncept przyjęcia organizowanego w naturalnej konwencji, gdzie większość dodatków jest w kolorze butelkowej zieleni. W takich realizacjach pojawiają się m.in. motywy kwiatowe bądź inna forma zdobień np. z wykorzystaniem złota.

Zaproszenia Ślubne od Amelia-Wedding.pl

Personalizowane zaproszenia ślubne

Dla wielu Par Młodych najładniejsze zaproszenia ślubne prezentują ich zainteresowania.  Dlatego też mogą się na nich pojawić np. koty w przypadku miłośników tych zwierzaków, ale i chociażby góry, jeśli to właśnie wspinaczka górska połączyła zakochanych. Aby zamówić zaproszenia ślubne w personalizowanej formule, warto zwrócić się do firm specjalizujących się w tego rodzaju 'nietypowych’ wydrukach. Należy do takich np. Amelia-Wedding.pl, gdzie realizacja może być efektem indywidualnego pomysłu Młodych. Warto również zaznaczyć, że mimo rozwiniętej oferty standardowej kolekcji zaproszeń, firma dba o to, by spełnić nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwania. Dlatego też w ofercie znalazła się propozycja przygotowania projektu ze zdjęciem. Tego rodzaju oryginalne zaproszenia, znacząco odbiegają od klasycznych form, a przy tym podkreślają kreatywność i wyrażają prawdziwą osobowości Młodych.

Zamówienie zaproszeń ślubnych – jakość to podstawa!

Oferta zaproszeń ślubnych jest bardzo szeroka. Tym bardziej, przed złożeniem zamówienia, warto dokładnie przeczytać jego specyfikację. Jakość drukowanych zaproszeń ślubnych, powinna być na jak najwyższym poziomie. Gramatura papieru nie może być mniejsza niż 250 g/m2. Papeteria musi być bowiem odpowiednio sztywna. Dobrze jest również dookreślić własne preferencje w kwestii oczekiwanego rodzaju papieru, a także zdobień. Pomocne w wyborze z pewnością będą próbki zaproszeń. W sklepie Amelia Wedding, istnieje możliwość zamówienia zestawu próbek, które dostarczy kurier prosto pod drzwi Młodej Pary. Dzięki nim, dużo łatwiej podjąć decyzję jeśli chodzi o wybór kopert, tasiemek, papieru czy innych dodatków.

Najnowsze trendy

W projekcie zaproszeń ślubnych dopełnieniem motywu przewodniego i indywidualnych preferencji Pary Młodej są aktualne trendy. Każdy sezon ślubny charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Dlatego też, warto uwzględnić i ten element w grafice. Dużą popularnością cieszy się wciąż minimalizm. Proste, a jednocześnie wyrafinowane zaproszenia  ślubne, to prawdziwa 'klasyka gatunku’, którą Młodzi pokochali przede wszystkim za elegancję i uniwersalność. Idealnie dopasowują się do stylu każdego przyjęcia weselnego. W ostatnich sezonach dominują kwiaty. To gratka dla wszystkich amatorów kwiecistych printów. Ponadczasowy design z tym motywem w roli głównej, wyraża nowoczesność inspirowaną naturą. Wśród aktualnych realizacji nie brakuje intensywnych kolorów. Czerń, butelkowa zieleń i barwy ziemi, pojawiają się zarówno na papeterii, jak i na kopertach. Prace w tej konwencji, z pewnością przypadną do gustu miłośnikom ekologicznego trendu. Fani stylu glamour zainteresują się natomiast pastelowymi wydrukami wzbogaconymi złotymi ornamentami.

Zaproszenia Ślubne od Amelia-Wedding.pl

Zaproszenia ślubne są swojego rodzaju wizytówką Młodej Pary. Zdradzają charakter planowanej uroczystości. Wielu gości traktuje je jako wskazówkę co do charakteru przyjęcia weselnego. Dlatego też warto zadbać o każdy element zaproszenia, tak by idealnie wpisywał się w konwencję wydarzenia.
Artykuł partnera