Zatrzymaj słońce z linią kosmetyków idealną na lato!

Długie godziny spędzone w słońcu na plaży, w górach czy nad jeziorem... Po kąpielach słonecznych nasza skóra często potrzebuje dodatkowego nawilżenia.

opalanie - Zatrzymaj słońce z linią kosmetyków idealną na lato!
Zatrzymaj słońce z linią kosmetyków idealną na lato. Foto pixabay

W słoneczne dni z pomocą naszej skórze przychodzi nowa linia kosmetyków NIVEA AFTER SUN, której kluczowym składnikiem jest aloes! Dzięki wyjątkowym właściwościom tej rośliny kosmetyki z linii zadbają o skórę, ale także przedłużą efekt opalenizny i pozwolą się nią cieszyć jeszcze długo po zakończonym urlopie!

Zbawienne właściwości aloesu

nivea sun - Zatrzymaj słońce z linią kosmetyków idealną na lato!
Zatrzymaj słońce z linią kosmetyków idealną na lato!

Aloes, dzięki wysokiemu stężeniu przeciwutleniaczy, takich jak beta-karoten, witaminy C i E, poprawia naturalną jędrność skóry i sprawia, że zachowuje ona zdrowy wygląd. Wyjątkowe właściwości aloesu zastosowano w nowym kojącym kremie-żelu po opalaniu SENSITIVE SOS, który natychmiastowo redukuje oznaki podrażnionej słońcem skóry i zmniejsza zaczerwienienia. Dzięki lekkiej konsystencji szybko się wchłania, wzmacnia naturalną barierę ochroną skóry i pozostawia ją nawilżoną do 48 godzin.

Naturalna opalenizna jeszcze trwalsza

W linii znajdziemy również balsam AFTER SUN BRONZE, który dzięki organicznemu aloesowi nie tylko przynosi ulgę podrażnionej skórze, ale również przedłuża naturalną opaleniznę. Znana już z linii NIVEA Protect&Bronze formuła Pro-Melanin z ekstraktem z lukrecji stymuluje naturalną produkcję melaniny w skórze i przyspieszając proces opalania. Obie formuły są w 100% zgodne z hawajskim rozporządzeniem ochrony rafy koralowej. Produkty nie zawierają również oktoksylanu i oksybenzonu.

Wpis znaleziono dzięki:

- NIVEA

- Kosmetyki po opalaniu

- Krem łagodzący po opalaniu