Złote kwiaty modne tej wiosny

Meryl Streep w swoim niemalże kultowym filmie "Diabeł ubiera się u Prady", grając Mirandę Priestly, wychodzi naprzeciw stereotypom, sarkastycznie komentując: "Kwiaty? Na wiosnę? To naprawdę przełomowe".

Złote kwiaty modne tej wiosny

Jednakże rzeczywistość pokazuje nam zupełnie co innego: motywy kwiatowe nabierają ostatnio ogromnej popularności! Nic dziwnego, że Vezzi oferuje na wiosnę pełen wachlarz motywów kwiatowych.

Hej, to już wiosna!

Wiosna klepie już u nas w drzwi. Wraz z jej nadejściem wszystko dookoła zaczyna kwitnąć i rozkwitać, ożywiając się pełnym zakresem wszystkich kolorów . To również sygnał dla nas, by przebudzić nasze garderoby, a co za tym idzie… nasz zestaw biżuterii! Po długich i mroźnych dniach z utęsknieniem ściągamy z siebie ciężkie kurtki, zaczynając nosić lżejsze i subtelniejsze stroje. Na stronie Vezzi znajdziecie całą gamę botanicznych wzorów, dekorujących naszyjniki, kolczyki, pierścionki i bransoletki. Naszyjnik Kwiatuszek z kryształkiem doskonale dopełni kreację z głębokim dekoltem w modnym odcieniu błękitu. Do kompletu polecamy dopasowane kolczyki.

Naszyjnik Kwiatuszek z kryształkiem – 79,90 zł Kolczyki Kwiatuszki z kryształkiem – 69,90 zł

Pastele i złoto

Pastelowy duet z nutą złota! Pastelowe barwy towarzyszyć nam będą również w nadchodzącym sezonie. A najmodniejszą z nich według Instytutu Pantone, który jest światowym autorytetem w dziedzinie kolorów, jest odcień brzoskwiniowy. W roku 2024 został on uznany za kolor roku. Jego subtelność i ciepło idealne podkreślą opaleniznę. Rewelacyjnie będzie wyglądać zestawiony z wiszącymi Kolczykami Kwiaty Vezzi w kolorze złota. Szczególnie, że biżuteria w stylu XXL wciąż cieszy się ogromną popularnością!

Biżuteria Vezzi w złotym kolorze z motywem kwiatowym będzie także doskonałym dopełnieniem zwiewnych sukni o oliwkowym odcieniu.

Meryl Streep w swoim niemalże kultowym filmie „Diabeł ubiera się u Prady”, grając Mirandę Priestly, wychodzi naprzeciw stereotypom, sarkastycznie komentując: „Kwiaty? Na wiosnę? To naprawdę przełomowe”.

Wir kolorów!

Budząca się do życia przyroda, kwitnąca na nowo pełnym zakresem kolorów, jest niewyczerpanym źródłem inspiracji dla biżuterii. W końcu słowo „wiosna” ma prasłowiańskie korzenie – „vesna”, gdzie „ves” oznacza „wesoły”. Komplety bransoletek, naszyjników i pierścionków Vezzi z naturalnymi kamieniami, skąpane w wiosennych, pełnych życia kolorach, będą symbolem odrodzenia oraz dodadzą nam energii i radości życia. I to o każdej porze roku, a nie tylko wiosną!

Złote kwiaty modne tej wiosny