Zmysłowa biżuteria Fuerza by Honorata Witańska

Aktorka Honorata Witańska w sensualnej buduarowej sesji, otulona biżuterią własnego projektu. Takiej Jej jeszcze nie znacie...

Zdjęcie_01
Honorata Witańska

Niezwykła sesja zdjęciowa aktorki promuje nową linię biżuterii polskiej marki Fuerza, którą stworzyła Honorata Witańska. Autor zdjęć, Adam Konowalski, uchwycił w zmysłowej sypialnianej scenerii aktorkę w nieznanej dotąd odsłonie. Z fotografii spogląda pewna siebie, piękna kobieta, której urok i indywidualny blask podkreśla niepowtarzalna biżuteria.

Kolekcję otwiera łańcuch BLING ze stali szlachetnej. To metrowy naszyjnik z zawieszką w kształcie serca oraz kryształem Swarovskiego. Może być ozdobą na szyję (w różnych zapięciach), rękę, kostkę, plecy a nawet służyć jako pasek. W zależności od sposobu zawieszenia stanowi elegancki dodatek do stroju wieczorowego lub też fantastyczne dopełnienie codziennego looku. Taki łańcuch może być również oryginalnym pomysłem na prezent – wybierając BLING dajemy ukochanej osobie naszyjnik, bransoletkę i ozdobę na pas w jednym.

Fuerza po raz pierwszy zaprosiła do współpracy gwiazdę. Aktorka Honorata Witańska, szerokiej publiczności znana z serialu Barwy szczęścia, do stworzenia autorskiej linii biżuterii odniosła się z dużym entuzjazmem: – Taka przygoda to wyzwanie dla mojej kreatywności. Jako niedoszły architekt choć przez chwilę mogę sobie przypomnieć czasy przelewania wizji na papier. Aktorka nie ukrywa też dużej sympatii do Fuerzy. – Znam markę od pierwszych chwil jej powstania, znam ludzi, którzy ją tworzą, wiem że stoją za nią pasja, uczciwość i pozytywne wibracje. Sama noszę Fuerzę na co dzień, więc możliwość posiadania swojej autorskiej linii biżuterii uznałam za bardzo interesującą propozycję. Właścicielka marki, Magdalena Białas, dała aktorce ogromną wolność w tworzeniu swojej kolekcji, pozwoliła na wykorzystanie dowolnych materiałów oraz specjalnie na jej potrzeby zgodziła się zmienić dotychczasową szatę graficzną opakowań. Honorata Witańska twierdzi, że nie od razu widziała efekt końcowy: – Nie miałam w głowie szczegółowego wyglądu biżuterii, jednak od początku widziałam jej przeznaczenie i uniwersalność. Aktorka pragnęła stworzyć coś, co zadowoli zarówno eleganckie, wymagające kobiety, nastolatki które zaczynają dopiero odkrywać w sobie miłość do błyskotek, a nawet ma pomysł na biżuterię dla mężczyzn. Kiedy pasja spotyka się z kreatywnością, zaufaniem i pięknem, to powstają rzeczy niezwykłe. Tak też jest w przypadku projektu Fuerza by Honorata Witańska. Fuerza to świat biżuterii, który łączy w sobie pasję z miłością do Katalonii. Słowo „fuerza” w języku hiszpańskim oznacza siłę i wewnętrzną moc, która drzemie w każdym z nas.