Znamy listę modelek Victoria Secret – pokaz 2018!

W sieci pojawiły się informacje o modelkach Victoria Secret, które pojawią się na pokazie 2018. Sprawdź, kto pojawi się u boku sławnych i seksowych Aniołków?

foto instagram.com/victoriassecret

Victoria’s Secret Fashion Show 2018 już niebawem. Jest to wydarzenie, którym interesuje się cały świat. Obok znanych nazwisk pojawią nowe, które zadebiutują. Sprawdź kto pojawi się na wybiegu!Victoria’s Secret Fashion Show nie jest zwykłym wydarzeniem. W zeszłym roku obejrzało go ponad 800 milionów widzów. Jest ogromne przedsięwzięcie, na którym zobaczyć można nie tylko pokaz bielizny, ale także występy najpopularniejszych muzyków minionego roku. Poprzednio na organizacje wydano 12 milionów dolarów!

foto instagram.com/victoriassecret

Prezentacji wezmą udział Aniołki Victoria’s Secret:
Candice Swanepoel, Elsa Hosk, Jasmine Tookes, Martha Hunt, Lais Ribeiro, Sara Sampaio, Romee Strijd, Stella Maxwell, Taylor Hill, Cindy Bruna oraz Josephine Skriver, Behati Prinsloo

Pozostałe modelki, które wezmą udział w pokazie:
Sui He, Myrthe Bolt, Lorena Rae, Cheyenne Maya Carty, Sofie Grace Rovenstine, Sadie Newman, Grace Bol, Barbara Palvin, Iesha Hodges, Grace Elizabeth, Herieth Paul, Alexina Graham, Toni Garrn, Mayowa Nicholas, Devon Windsor, Alannah Walton, Willow Hand, Lameka Fox, Maia Cotton, Frida Aasen, Winnie Harlow, Kelsey Merritt, Isilda Moreira, Georgia Fowler.

Jesteśmy ciekawe co z Bellą i Gigi Hadid, czy Karlie Kloss? Czy pojawią się? Czekamy na kolejne newsy!