Żywe srebro króluje na wybiegach!

Srebrny blask to jeden z trendów, który został z nami na dłużej. Gdy zaczęły się pokazy na sezon SS18, nikt nie spodziewał się, że ten trend znów się pojawi na wybiegach. I to w jakim stylu!

Stylizacja 1

Żywe srebro króluje na wybiegach!

Modę na kosmiczne stylizacje rozpoczął Karl Lagerfeld w swojej kolekcji Chanel AW17/18, która była hitem przez cały sezon zimowy.

Stylizacja 2

Żywe srebro króluje na wybiegach!

Inspiracja kosmosem drugi sezon z rzędu króluje na wybiegach, jednak w tym sezonie pojawiły się pewne zmiany. Przede wszystkim łagodzimy odrobinę wizerunek, stylizujemy się mniej sportowo i futurystycznie, a bardziej kobieco i z klasą. Ważne jest to, aby nie poprzestawać tylko na jednym srebrnym elemencie w stylizacji. Im więcej, tym lepiej. W ten sposób stworzysz całkowicie kosmiczny total look!

Stylizacja 3

Żywe srebro króluje na wybiegach!

Tej wiosny najbardziej pożądanym elementem tego trendu są metaliczne spódnice. Każdego rodzaju. Dzianinowe i rozkloszowane będą stylowo wyglądały, gdy się je połączy z metalicznym T-shirtem, a na wierzch narzuci śliską i tak gładką, że można się w niej przejrzeć, srebrną kurtkę. Całość stylizacji dopełnij modnym w tym sezonie obuwiem sportowym lub bardziej kobiecymi, supermodnymi mulami.

Stylizacja 4

Żywe srebro króluje na wybiegach!

Jeżeli chcesz osiągnąć bardziej oficjalny i elegancki wizerunek, wybierz klasyczny zestaw, czyli spódnicę ołówkową, białą koszulę i dobrej jakości żakiet, a następnie przemyć do niego odrobinę blasku. Srebrzysta podszewka w żakiecie, metaliczny obcas w butach i połyskujące elementy na torebce. No i oczywiście srebrna biżuteria!