4 najodważniejsze trendy zima 2018/2019!

Zima zbliża się coraz większymi krokami. Sprawdź jakie nietypowe trendy królować będą na ulicach największych miast!

foto: Pixabay.com

Trendy coraz bardziej nas zaskakują. Bywają dziwne, nieestetyczne czy całkowicie niepraktyczne.

Hologramy

foto: instagram.com/getmermaidmagic
foto: instagram.com/getmermaidmagic

Złoto i srebro powili odchodzi do lamusa. Czas na takie elementy garderoby, które emitują hologram. Torebki, kurtki a nawet czapki wszystko co choć trochę przypomina tą strukturę, powinno znaleźć się w twojej szafie. Zima zbliża się do nas coraz większymi krokami. Czas zacząć przygotowania?

Mini torebki

foto: instagram.com/alistmagazine
foto: instagram.com/watashistore

Malutkie, mikro torebki to kolejny gorący trend, który już zbiera  swoje żniwo. Już dziś na ulicach miast, można zobaczyć kobiety z malutkimi torebkami na łańcuszkach. Nie ma żadnych ograniczeń. Można powiesić ją na szyi, przez ramię, a nawet zapiąć w pasie imitując saszetkę zwaną potocznie „nerką”.

Plastikowe love

foto: instagram.com/fashion_stylisttips
foto: instagram.com/mariajonsson96

 

Czy plastik is fantastic? To pytanie do Was. Zimą, będą królować plastikowe elementy garderoby. Obowiązkowo prześwitujące. Płaszcze,buty czy torebki, których zawartość, będzie widoczna. Czy ten trend to strzał w 10tkę? Okaże się. Jednak jak to bywa z trendami, zawsze znajdą swoich fanów.

XXL – dużo i jeszcze więcej

foto: instagram.com/balenciaga

Tyle się mówi o wyszczuplaniu sylwetki, trikach, które sprawią, że figura wyda się bardziej smukła a tu… trend na ubrania w rozmiarze XXL. Im większe i więcej tym lepiej. Kilka warstw ubrań, które zdecydowanie dodają toporności i powiększają sylwetkę. Czy dobrze byśmy się czuły pod taką warstwą za dużych ubrań? Na pewno byłoby nam ciepło. 🙂