4 propozycje świątecznych stylizacji

Wieczór Wigilijny nadchodzi wielkimi krokami , dlatego najwyższa pora zapoznać się z inspiracjami na świąteczne stylizacje!

4 propozycję świątecznych stylizacji. Foto. Instagram womanfashiontrendy

Przed nam wyjątkowy czas: wigilijne spotkania z przyjaciółmi i uroczyste wieczory spędzone z rodziną. Jednak nie możemy zapomnieć o świątecznej stylizacji. Więc zanim usiądziemy do wigilijnego stołu, musimy odpowiednio dobrać garderobę! Przedstawiamy cztery propozycję stylizacji  na nadchodzące Boże Narodzenie.

Świąteczna czerwień

Kolor który jest motywem przewodnim świąt. Gruby czerwony golf a do tego klasyczne czarne rurki to idealny zestaw dla Pań, które cenią sobie wygodę. Aby dodać elegancji, dodatkiem mogą być buty na obcasie i mała czarna torebka.

4 propozycję świątecznych stylizacji. Foto. Instagram ifestylesbylauren

Elegancja

Podczas tych wyjątkowych dni warto postawić na nowoczesną elegancję, założyć coś kobiecego i jednocześnie innego. Czarna marynarka włożona do złotej spódnicy to absolutny hit. Jako dodatki możemy wybrać pasek i biżuterie.

4 propozycję świątecznych stylizacji. Foto. Instagram ericaluoo

Golden look

Sukienka w złotym kolorze nada nam blasku i elegancji. Do tego koniecznie musimy podkreślić usta czerwoną szminką! Jako dodatek możemy ubrać czarne szpilki lub botki.

4 propozycję świątecznych stylizacji. Foto. Instagram selenefanjul

Przytulny look

A teraz coś dla wygodnych! Świąteczny sweterek w renifery to idealna propozycja na wigilijny wieczór. Jako dodatek może posłużyć nam czerwona czapka z pomponem.

4 propozycję świątecznych stylizacji. Foto. Instagram _girlsthings_v