Jesień w kolorze

jesien w kolorze0

Jeżeli w Waszych jesienno-zimowych garderobach królują czernie i szarości, czas to zmienić! Projektanci na ten sezon proponują feerię żywych barw, które zapewnią szykowny charakter każdej stylizacji. Czerwień, granat czy zieleń? Znajdź swój ulubiony kolor na jesień!

GRANAT
Jesienią błękity ustępują miejsca ciemniejszym odcieniom niebieskiego. Granat, kojarzony dotąd z zachowawczym stylem, zdobył status symbolu wyszukanej elegancji, który z powodzeniem może zastąpić klasyczną czerń. W kolekcjach pojawiły się także inne kolory, jak kobalt czy Royal Blue. Najmodniejsze rozwiązanie to łączenie kilku odcieni jednej tonacji, jak na pokazach Altuzarra.
Sukienka Makalu: 249 pln
Spódnica SIMPLE CP: 329,9 pln
Futro Andrzej Jedynak: 5600 pln
Zegarek YES: 699 pln
Botki PRIMAMODA: 499 pln

 

jesien w kolorze

ZIELEŃ 
Szmaragd, khaki, butelkowa zieleń – projektanci proponują w tym sezonie rozmaite odcienie zieleni. Ten kolor sprawdzi się nie tylko w militarnych stylizacjach. Zielone elementy warto wykorzystać w także w zestawach do biura czy na wieczór – taką interpretację zieleni proponuje Elie Saab. Głębokie odcienie zyskają wyrazisty charakter w towarzystwie oryginalnych faktur i printów – w ten sposób stworzysz szykowny look na co dzień.
Sukienka Makalu: 249 pln
Spódnica SIMPLE CP: 329,9 pln
Futro Andrzej Jedynak: 5600 pln
Zegarek YES: 699 pln
Botki PRIMAMODA: 499 pln
Kolczyki YES: 59 pln
Torebka Kari: 99 pln
Etola New Look: 99,99 pln
Buty Melissa/HEGO’S MILANO: 349 pln
Sukienka Solar: 269 pln

 

jesien w kolorze2

CZERWIEŃ

Czerwień to jesienno-zimowy klasyk – regularnie pojawia się na pokazach największych domów mody. Co nowego w tym sezonie? Rezygnujemy z mocnych kolorystycznych akcentów na rzecz czerwieni w wydaniu total look. Tego typu stylizacje proponują m.in. Tom Ford, Versace i Valentino. Najlepszą inwestycją w tym sezonie jest czerwony płaszcz. Tej jesieni eksperymentujemy z odcieniami – na topie są przede wszystkim wyrazisty karmazyn, soczysta malina i kardynalska czerwień.

 

Torebka Kari: 99 pln
Buty Gino Rossi: 419,9 pln
Płaszcz New Look: 259,9 pln
Bielizna Intimissimi: góra 134,9 pln, dół 54,9 pln
Spodenki New Yorker: 69,95 plnjesien w kolorze3