8 marca – święto Pań, problem Panów

8a marca swieto pan problrm panow

 

Rajstopy, komplet pościeli, sztućce, ręczniki, komplet garnków, zestaw kosmetyków antycellulitowych – to według niektórych Panów idealne prezenty na Dzień Kobiet . Zamiast jednak raczyć płeć piękną nieudanymi

Śniadanie do łóżka
W tym roku, święto kobiet wypada w najbliższą niedzielę, dlatego Panowie będą mieli duże pole do popisu. Dobrym pomysłem na rozpoczęcie dnia, będzie podanie śniadania do łóżka. Ten „filmowy” gest, który z pewnością doceni każda kobieta, nawet ta najbardziej wybredna, nie musi być wyszukany. Tak naprawdę nieistotne czy będzie to jajecznica, omlet, czy proste kanapki. Każda z pań doceni taką romantyczną pobudkę, zwłaszcza jeśli będzie oprawiona bukietem kwiatów.

Romantyczny spacer
Dzień wolny od pracy, najlepiej wypełnić wspólnie spędzonym czasem, którego tak bardzo brakuje w trakcie całego tygodnia. Wyjście na spacer do parku nic nie kosztuje, a sprawi wiele radości zarówno i tobie i jej. Wyjście do kina nigdy nie jest złym pomysłem, wiąże się to jednak z pokusami takimi jak popcorn. Większość kobiet jest na przedwiosennej diecie, dlatego jeśli chcesz dodatkowo umilić taki wypad, zamiast kalorycznej przekąski i coli zabierz ze sobą chipsy z suszonych owoców np. od Crispy Natural – to z pewnością nie umknie jej uwadze.

Kolacja we dwoje
Pokaż jak bardzo zależy ci na sprawieniu jej przyjemności. Zaproś ją na kolację do… jej mieszkania. Przygotuj gorącą kąpiel z pachnącymi olejkami, zaprowadź do łazienki, w której zapalisz pachnące świece, a sam zrób dla niej kolację. Pieczony łosoś z koprem i masłem oraz nutą cytryny to coś, co zrobi nawet dziecko. Jeśli nie jesteśmy przekonani do ryby, to prosty makaron w śmietanowym sosie z krewetkami oraz suszonymi pomidorami, orzechami i odrobiną chilli również zachwyci jej kubki smakowe. Idealny będzie do tego kieliszek wina. Kobietę najłatwiej zadowolić poświęcając jej swoją uwagę. Panie lubią być w centrum zainteresowania – taka jest kobieca natura. Chwila uwagi poświęcona tylko jej, z pewnością zaowocuje uśmiechem i sprawi, że nigdy nie zapomni Twojego wysiłku.