A$AP ROCKY x PUMA podbijają Paris Fashion Week

21 czerwca w Hotel de Maison podczas Paris Fashion Week, A$AP Rocky zaprezentował swoją nową kolekcję AWGE, która została uzupełniona o najnowsze i nadchodzące modele obuwia oraz akcesoria z kolekcji A$AP Rocky x PUMA.

A$AP ROCKY x PUMA podbijają Paris Fashion Wee

To kolejna owocna współpraca tego duetu, która tym razem na paryskim wybiegu przedstawiła m.in. limitowaną reedycję modelu OG Inhale z 2000 roku w kolorze summer-melon high-risk red, która miała premierę w maju. Wybrany osobiście przez Rocky’ego z archiwum PUMA model Inhale pojawi się tej jesieni w różnych kolorach. Nowe wersje będą charakteryzować się niestandardowym haftem, ręcznie przetartymi detalami na cholewce i podeszwie środkowej oraz postrzępionymi krawędziami.

A$AP ROCKY x PUMA podbijają Paris Fashion Wee

Pokaz AWGE oznacza również powrót na wybieg modeli Mostro i Mostro 3.D, które zadebiutowały podczas The Amazing Mostro Show prezentowanego przez PUMA na NYFW w lutym. Mostro to ikoniczna i przełomowa sylwetka z bogatych archiwów PUMA – innowacyjna w 1999 roku, a dziś dzieło sztuki.

A$AP ROCKY x PUMA podbijają Paris Fashion Wee

Ekskluzywna wersja Mostro 3.D została stworzona jako ewolucja estetyki Mostro i jest pierwszym w pełni trójwymiarowo drukowanym obuwiem PUMA. Styl 3.D oraz czarno-biały perforowany Mostro wyróżniają się charakterystyczną, kolczastą podeszwą inspirowaną sztuką podkreślania ciekawych i niekonwencjonalnych detali, co przyciągnęło Rocky’ego do tego stylu.

A$AP ROCKY x PUMA podbijają Paris Fashion Wee

Podczas pokazu nie mogło również zabraknąć absolutnego klasyka w postaci PUMA Speedcat – w kolorach czarnym i czerwonym, który łączy dziedzictwo wyścigowe z innowacją. Model ten jest już  dostępny do kupienia na PUMA.com natomiast czarno-biały model Mostro zadebiutuje 13 lipca, a modele Inhale i Mostro 3.D od Rocky’ego będą dostępne we wrześniu.

A$AP ROCKY x PUMA podbijają Paris Fashion Wee