adidas Originals Superstar – nowa odsłona

adidas_moda_sportowa5adidas Originals
rozpoczyna sezon wiosna-lato 2015 powrotem do korzeni. W ostatnich dniach pojawiła się prawdziwa perełka dla wszystkich fanów streetwearowej mody. Mowa o modelu adidas Originals Superstar z linii Vintage Deluxe Pack.

adidas Originals rozpoczyna sezon wiosna-lato 2015 powrotem do korzeni. W ostatnich dniach pojawiła się prawdziwa perełka dla wszystkich fanów streetwearowej mody. Mowa o modelu adidas Originals Superstar z linii Vintage Deluxe Pack.

adidas Originals Superstar to jeden z pierwszych modeli do profesjonalnej gry w koszykówkę. Od czasu premiery w 1969 roku but stał łącznikiem pomiędzy światem sportu, z którego się wywodził, a kulturą ulicy. Klasyk przez dekady podbijał serca fanów streetwearowej mody i dzisiaj ma już status legendy.

Najnowsza odsłona buta, czyli adidas Originals Superstar Vintage Deluxe Pack wzorowana jest na najbardziej klasycznych modelach Superstarów. Zobaczymy więc na nim wszystkie charakterystyczne dla kultowego buta elementy: 3 paski z zygzakowatymi krawędziami, perforowane detale oraz legendarną, gumową osłonę palców w kształcie muszli.