Angielski z Maksem 3 plus

Maks jest mały, zielony i mieszka w ziemi razem ze swoimi rodzicami. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ Maks jest dżdżownicą. Nie taką zwyczajną, ale taką, która… … mówi po angielsku. „Angielski z Maksem” to seria książeczek z sympatyczną dżdżownicą w roli głównej. Na serię składają się cztery książeczki: Max goes for a Walk, Max Stays In, Max Has a Picnic i Max Plays Hide and Seek.

Dzięki uczestnictwu w przygodach Maksa, jego rodziny i przyjaciół, dziecko ma okazję stopniowo zapoznać się z językiem angielskim. Książeczki, oprócz najprostszych zwrotów i wyrażeń związanych z codziennym życiem, zawierają zagadki, naklejki i ćwiczenia, co sprawia, że dziecko uczy się języka w trakcie zabawy. Prosty tekst angielski przeplata się z polskim, a całość (w obu wersjach językowych) została nagrana na dołączonych do książeczek, płytach CD.

Słuchowisko ma dwie wersje. Pierwsza, została uzupełniona o polecenia do zadań. Druga wersja to po prostu pasjonująca historia, której można słuchać razem z dzieckiem.

Seria książeczek „Angielski z Maksem 3+” jest przeznaczona dla dzieci w wieku 2 – 5 lat. Książeczki zostały opracowane w taki sposób, aby najmłodsi naturalnie przyswajali język angielski. Książeczki ukazały się nakładem Wydawnictwa Langenscheidt.