Anja Rubik szczerze o rozstaniu z mężem. Wiemy jak jest naprawdę!

anja rubik
Anja Rubik i Sasha Knezevic. GA

O tym, że źle się dzieje w życiu prywatnym Anji Rubik pisaliśmy Wam już w lipcu. Niestety od tamtej pory niewiele się zmieniło, można powiedzieć, że jest tylko gorzej. Para ogłosiła niedawno, że robi sobie przerwę. Fani modelki ze współczuciem przeglądają jej profil na Instagramie ze smutnymi opisami. Sami zainteresowani długo nie komentowali jak sprawa wygląda naprawdę. Rubik w końcu przerwała milczenie w programie ,,Dzień Dobry TVN” i opowiedziała szczerze o tym jak jest naprawdę.

Nieprawdą jest, że się kłócimy, jesteśmy w ogromnej przyjaźni. Rozmawiamy codziennie przez telefon. Nie ma na razie mowy o rozwodzie czy jakiś dziwnych podziałach majątkowych czy kłótni. Nic nie wchodzi w grę, my się nadal kochamy, z tym że nasze życia się troszeczkę inaczej zaczynają toczyć. Chcemy innych rzeczy od życia w danym momencie, więc mamy taką przerwę. – powiedziała Anja

Mimo to odpowiadając na pytanie gwiazda wbiła wzrok w podłogę, myślicie, że powiedziała prawdę czy raczej to, co Wszyscy chcieliśmy od niej usłyszeć?