Co dla Niego pod choinkę?

Często zdarza się, że nie do końca jesteśmy przekonani, co kupić bliskim pod choinkę. Wydaje nam się, że znamy swoją drugą połówkę “na wylot”, wiemy o czym marzy i jak możemy ją uszczęśliwić, ale gdy stajemy przed wyborem prezentu, nierzadko towarzyszy nam element zawahania.

Boimy się, że nie trafimy w gusta obdarowanego, prezent nie spełni jego oczekiwań, nie zaskoczymy naszej sympatii, a wręcz ją rozczarujemy. Chcemy, by satysfakcja z upominku była jak największa. Jest to w pewnym sensie miara bliskości relacji z obdarowaną osobą.

Jak pokazać naszemu facetowi za pomocą prezentu, że nam na nim zależy? Nie podarujemy mu bukietu czerwonych róż, seksownej bielizny. Z reguły mężczyźni przecież niczego nie potrzebują i wszystko mają, w przeciwieństwie do kobiet. Dlatego wybór prezentu dla ukochanego od dawna stanowi wyzwanie dla wielu kobiet. Warto więc sięgnąć po poradę ekspertów. Z pomocą może nam przyjść firma Wyjątkowy Prezent, która od 10 lat specjalizuje się w upominkach w formie przeżyć. Jest liderem na rynku, posiada niemal 50 punktów sprzedaży i ponad 2000 prezentów w ofercie. Zakupów wspomnianych prezentów można dokonać w galeriach handlowych albo przez Internet, wchodząc na stronę www.wyjatkowyprezent.pl. Znajdziesz tu specjalnie wyselekcjonowane kategorie prezentowe, m.in. tę, której szukasz – Prezent dla Niego. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, które być może staną się dla Ciebie inspiracją, dzięki której spełnisz marzenia Twojego mężczyzny.

Flyboard

Wyobraź sobie odrzutowe buty, a następnie pomyśl o ich połączeniu z taflą wody – istny zestaw superbohatera. Flyboard to nic innego jak rewolucja w sportach wodnych, oryginalnie przeznaczona do nurkowania pod wodą, a przekształcona przez miłośników sportów ekstremalnych w świetną, nietuzinkową zabawkę. Obdarowany może wznieść się przy pomocy wody wypieranej przez ciśnienie nawet na wysokość 8 metrów, robiąc przy tym różne akrobacje, na przemian zanurzając się i wynurzając z wody. Jeśli Twój facet lubi się bawić i ma w sobie coś z dziecka, ten prezent jest właśnie dla niego.

Walk In The Sky

To może być prezent, którego żaden mężczyzna się nie spodziewa, a dla Ciebie będzie to przy okazji test odwagi Twojego partnera. Idea tego przeżycia wydaje się być prosta – obdarowany śmiałek staje na krawędzi budynku i musi zejść po jego fasadzie 37 metrów w dół. Organizator czuwa oczywiście nad bezpieczeństwem uczestnika, zapewnia mu niezbędny sprzęt i szkolenie przygotowujące do podjęcia tego wyzwania. Na krawędzi można poczuć prawdziwą adrenalinę. Dlatego Walk In The Sky będzie idealnym wyborem dla mężczyzny lubiącego wyzwania i szukającego mocnych wrażeń.

Bojowy Lot w Symulatorze F-16

Nie, w tym wypadku nie chodzi o grę komputerową – mówimy o prawdziwym symulatorze lotu. Odwzorowany w skali 1:1 kokpit legendarnego samolotu może być ciekawą alternatywą dla osób marzących o lataniu bądź dla tych, którzy chcieliby poznać tajniki sztuki wzbijania się w powietrze. Na obdarowanego szczęśliwca czeka szkolenie teoretyczne i godzinny lot w bojowych warunkach. Maksymalny poziom realizmu sprawia, że każdy mężczyzna może poczuć się jak pilot w skórzanej kurtce, od którego zależą losy powietrznej batalii!

Kolacja w Ciemności

Znudziły Wam się już wypady do restauracji na standardową kolację we dwoje? Podaruj swojemu mężczyźnie udział w jedynym w swoim rodzaju spektaklu kulinarnym odbywającym się bez dostępu do światła. Podczas Kolacji w Ciemności Twój ukochany przekona się, jak wyostrzony staje się zmysł smaku, gdy nie możemy korzystać ze zmysłu wzroku. Złap swoją “drugą połówkę” za rękę i przeżyjcie wspólnie te romantyczne chwile. O atmosferę zadba prowadzący, który oprócz ciekawych zadań, w garści ma także bukiet słodkich i pieprznych żartów – kwestia smaku i gustu!

Poznaj Strzelanie

Strzelnica, broń, śrut, tarcza i zapach popiołu. Idealny zestaw na relaks po ciężkim dniu w pracy. Atrakcja przysparza wiele niesamowitych emocji związanych z obsługą kilku rodzajów broni. Pod okiem instruktorów można wypracować technikę bezpiecznego strzelania i trafnego celowania do tarczy. Pobyt na strzelnicy to fajna zabawa dla prawdziwego twardziela, a może również i dla Ciebie? Zaskocz go i przeżyjcie tę przygodę razem – zobaczycie, kto ma lepszego cela.

O jakości tych i pozostałych prezentów, które znajdują się w ofercie Wyjątkowego Prezentu świadczy ponad kilkaset tysięcy zadowolonych klientów, stale poszerzający się asortyment oraz dynamicznie rozwijająca się firma. Spraw, by Twój mężczyzna przekonał się o tym na własnej skórze!