Anna Lewandowska zaprezentowała nowe produkty własnego projektu

Najsłynniejsza polska WAG niewątpliwie ma smykałkę do biznesu. Były już wegańskie kosmetyki, catering dietetyczny, autorska aplikacja sportowa i nie tylko. Teraz z kolei gwiazda postanowiła postawić na produkty dla młodych mam.

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska zaprezentowała nowe produkty własnego projektu. Foto Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska podjęła się kolejnej współpracy, która tym razem zaowocowała autorskimi projektami gwiazdy. Mowa o… wózkach dziecięcych. Niestety nie jest to produkt, na który mogą sobie pozwolić wszyscy młodzi rodzice. Ceny projektu Lewandowskiej przyprawiają bowiem o zawrót głowy.

Współpraca CYBEX x Anna Lewandowska

Wczoraj na swoim instagramowym profilu żona najlepszego polskiego piłkarza pochwaliła się, iż została twarzą wózków. Podkreśliła, że produktów promowanej marki używa od lat. Po półtorarocznych przygotowaniach nareszcie przedstawiła też dwa autorskie projekty: AVI i ZENO.

Poznajcie więc AVI i ZENO – pierwsze wózki mojego własnego projektu, które od dzisiaj dostępne są w sprzedaży na całym świecie! Wózki, które w niezwykle bezpieczny dla dziecka sposób ułatwią mamom prowadzenie aktywnego trybu życia! Jest to kolejne spełnienie moich marzeń, ponieważ od lat wspieram kobiety w zdrowym i bezpiecznym powrocie do formy po ciąży. Dziś każda mama (i każdy tata) może być sportową inspiracją dla swojego dziecka! – napisała Lewandowska.

Jak wiadomo, małżeństwo Lewych zajmuje się głównie sportem, więc w projektach nie mogło zabraknąć nawiązania do tej dziedziny. Wózki ozdobiono „charakternymi detalami nawiązującymi do piłki nożnej”, które jednak można wymieniać na naszywane motyle.

Zarówno AVI, jak i ZENO są eleganckie i funkcjonalne – idealne do biegania, jeżdżenia na rowerze, a nawet treningów w domu. Mam nadzieję, że wózki CYBEX x Anna Lewandowska nie tylko ułatwią rodzicom realizowanie własnych pasji, ale też zaszczepią miłość do aktywności fizycznej u obserwujących ich maluchów – dodała gwiazda na Instagramie.

Wózki Anny Lewandowskiej

Trzeba przyznać, że oba projekty słynnej trenerki wyglądają interesująco, wydają się również bezpieczne i funkcjonalne. Kłopot pojawia się jednak w kwestii ceny. Wózki zaprojektowane przez Anię Lewandowską nie są bowiem rzeczą tanią. Jak podają media, za ramę wraz z zabudową należy zapłacić ponad… 4 tysiące złotych. Ponadto istnieje możliwość dokupienia dodatkowych elementów, których cena sięga kilkuset złotych za każdy.
Marka, z którą „Lewa” podjęła współpracę, cieszy się dużą popularnością wśród celebrytów, więc prawdopodobnie właśnie w tych kręgach wózki AVI i ZENO rozejdą się jak ciepłe bułeczki.