Bądź kobieca jak Eva Mendes!

Eva Mendes od jakiegoś czasu poświęca się głównie roli mamy dwójki dzieci jednak nadal uchodzi za jedną z najseksowniejszych kobiet świata. Kubańskie korzenie tłumaczą niezwykle oryginalną urodę, która przyciąga spojrzenia i sprawia, że wiele marek chętnie angażowało Evę do reklamowania swoich produktów.

4
Bądź kobieca jak Eva Mendes!

Przez kilka sezonów promowała markę Revlon, Calvin Klein czy Estee Lauder. Nie sposób pominąć jej ról w kilku bardzo znanych produkcjach takich jak „Dzień Próby”, „Za szybcy za wściekli” czy „Ghost Rider”. Życie prywatne Evy nie jest pożywką dla brukowców jednak swego czasu jej romans z bożyszczem kobiet Ryanem Goslingiem elektryzował cały świat. Po kilku latach wiemy już, że romans przerodził się w trwały związek, a para doczekała się dwójki potomstwa.

1
Bądź kobieca jak Eva Mendes!

 

2
Bądź kobieca jak Eva Mendes!

Eva ma smykałkę do interesów , a jej marka kosmetyczna CIRCA ma mnóstwo wiernych klientek. Sama aktorka jest też najlepszą ambasadorką produktów . Styl Evy jest bardzo kobiecy, nie ma w nim ślepego podążania za modowymi nowinkami, pojawiają się za to nawiązania do lat 60 i 70. Mendes uwielbia sukienki, które nosi na wszystkie większe wyjścia. Prywatnie można ją spotkać w jeansach: tu też widać konsekwencję, wybiera tylko te proste i rozszerzane modele. Lubi też buty na koturnie i obcasach, które wydłużają optycznie sylwetkę. Styl Evy to dobra inspiracja dla wszystkich miłośniczek kobiecej klasyki.

3
Bądź kobieca jak Eva Mendes!