Beyoncé i Jay Z kupują dom za 120 milionów dolarów!

Wkrótce na świat przyjdą bliźniaki jednej z najbogatszych par świata. Jeszcze przed ich narodzinami para chce przeprowadzić się do większego domu, a raczej willi ze SPA i… kuloodpornymi oknami!

bey
Beyoncé i Jay Z kupują dom za 120 milionów dolarów!

Beyoncé i jej mąż Jay Z przymierzają się do zakupu rezydencji a raczej pałacu, który jest ponoć naprawdę nieziemski! Willa jest wyjątkowo ekskluzywna i wyszukana. Nie ma co ukrywać,  przy jej urządzaniu nikt nie oszczędzał, jak to mówią – kto bogatemu zabroni!

Posiadłość ma 4 baseny, 8 sypialni, 11 łazienek, miejsce na studio nagraniowe, garaż, w którym zmieści się aż 15 samochodów, a także SPA i kuloodporne okna. 24 tys. m kw. posiadłości jest oczywiście pilnie strzeżona.

Beyoncé i Jay Z nie będą mogli narzekać też na swoich sąsiadów, gdyż okolica jest naprawdę „gwiazdorska”! Ich sąsiadami we wschodniej części Bel Air będą m.in Selma Hayek, wioślarz Tom James oraz Michael Eisner, były prezes The Walt Disney Company.

Para wyznała, iż zdecydowała się na przeprowadzkę, gdyż szuka prywatności, której nie potrafiła znaleźć w Nowym Jorku. Artyści mają nadzieję, że uda im się przeprowadzić do nowego domu jeszcze przed narodzinami maluchów.

Ach, nam marzy się dom z choć jednym basenem… 😉

b
Beyoncé i Jay Z kupują dom za 120 milionów dolarów!