BOOKSY nowa aplikacja

Dzisiaj prawie każdemu kalendarz pęka w szwach, a lista zadań nie ma końca. Zatem dobra organizacja czasu to umiejętność bardzo pożądana

booksy nowa aplikacjaBy sobie pomóc możemy także czerpać garściami z możliwości jakie oferują nam nowoczesne aplikacje mobilne. Zainstalowane na naszym osobistym smartfonie będą pełnić rolę osobistego asystenta lub asystentki zwiększając nasz komfort funkcjonowania, na co dzień. Jedna z bardziej przydatnych aplikacji, która od niedawna dostępna jest w Polsce, to Booksy.

Z Polski do Nowego Yorku i z powrotem

Booksy blisko rok temu wtargnęło do USA, całkowicie zmieniając styl umawiania wizyt. W tej chwili każdego dnia tysiące klientów umawia się przez Booksy na wizyty, do barbera, fryzjera, dietetyka czy kosmetyczki jak stany długie i szerokie. Najpierw Booksy pojawiło się w Nowym Yorku, Los Angeles, Miami, Huston i na Florydzie. Sukces w tamtych rejonach za skutkował ekspansją na wszystkie stany. Wieść o możliwościach, jakie daje Booksy szybko się rozchodzi, dlatego z miesiąca na miesiąc rośnie grono zwolenników tego prostego i praktycznego narzędzia. Mamy przeczucie, że niebawem będą korzystać z niej wszyscy Ci, dla których ważne jest decydowanie o swoim czasie i możliwość mobilnej zmiany planów. Co ciekawe to apka, zaprojektowana przez Polaków w Polsce. Zaczęli od USA, a teraz wdrożyli i udostępnili ją w kraju.

My name is Booksy

Booksy to nowa aplikacja, dzięki której możliwe jest bezkolizyjne umawianie się na wizyty do manikiurzystki, fryzjera, masażysty, trenera personalnego czy fizjoterapeuty niezależnie do pory dnia, czy nocy. Z własnego smartfona, za pomocą dosłownie kilku kliknięć nawet w  środku nocy, możemy zaplanować wizytę w optymalnym dla nas czasie. Co ważne nie ma konieczności jej potwierdzania, nasze kliknięcie w kalendarzu na ekranie oznacza rezerwacje terminu nawet wtedy, gdy nasz fryzjer smacznie śpi, lub ma ręce pełne roboty. Booksy, także samo przypomni nam o rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem.

Booksy i opinie

Zanim wybierzemy w Booksy miejsce, do którego chcielibyśmy się umówić możemy sprawdzić opinie innych klientów o danym miejscu i świadczonych usługach oraz samemu ocenić zabieg, z którego skorzystałaś. A jeśli okaże się, że wcześniej zarezerwowany termin przestanie nam odpowiadać, możemy klikając w ekran smartfona odwołać lub przełożyć termin bez konieczności tłumaczenia się. Booksy to modna aplikacja, która szczególnie przypadnie do gustu osobom zabieganym. Jest bezpłatna dla każdego użytkownika i działa zarówno na systemie Android jak i IOS.