Britney Spears zaręczyła się!

Po kilku latach związku Britney Spears i Sam Asghari zaręczyli się. Swoim szczęściem podzielili się z fanami w mediach społecznościowych.

britney spears
Britney Spears zaręczyła się. Foto Instagram @britneyspears

Britney Spears od dłuższego czasu walczy o zniesienie kurateli jej ojca, która trwa już 13 lat. Jej wolność zbliża się wielkimi krokami, bowiem ostatnio Jamie Spears sam złożył wniosek o zniesienie opieki nad córką. Pod koniec września odbędzie się rozprawa, która może diametralnie zmienić sytuację artystki. Od tych doniesień minęło kilka dni, jednak okazuje się, że to nie jedyna zmiana, jaka szykuje się w życiu piosenkarki. Britney podzieliła się w mediach społecznościowych kolejną radosną nowiną – właśnie się zaręczyła! Na Instagramie artystki pojawił się filmik nagrany wraz z partnerem, Samem Asghari, na którym prezentuje okazały pierścionek zaręczynowy.

Nie mogę w to uwierzyć! – napisała pod postem. Gorące informacje potwierdził również menedżer Asghariego, Brandon Cohen, w rozmowie z magazynem „People”.

Para ogłosiła dziś swój długotrwały związek oficjalnym. Są głęboko poruszeni wsparciem, oddaniem i miłością, jakie im okazano – powiedział agent.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

Britney Spears zaręczyła się z Samem Asghari

Obecnego partnera artystka poznała na planie teledysku „Slumber Party” w 2016 roku. Niedługo potem zaczęli się spotykać. Asghari jest pochodzącym z Iranu tancerzem, modelem i trenerem personalnym. Ich związek od początku budzi zainteresowanie z powodu różnicy wieku – mężczyzna jest młodszy od partnerki o 13 lat. Mimo to para planuje ślub. O tym, czy wokalistka będzie potrzebowała zgody ojca na wyjście za mąż prawdopodobnie dowiemy się w najbliższym czasie.