Jakie buty na randkę?

Wybranie outfitu na randkę jest dla wielu kobiet bardzo stresujące. W końcu pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Jak więc dobrać buty w zależności od okazji, aby czuć się jednocześnie wygodnie oraz kobieco?

M-Jakie buty na randkę?

1. Romantyczna randka
2. Spontaniczność i przygoda

Romantyczna randka

Strój na randkę powinien być przede wszystkim adekwatny do pogody, jak i do okazji. Nie warto więc na siłę zakładać butów, które będą niewygodne. Zamiast tego lepiej jest zastanowić nad tym, gdzie planujecie wspólne wyjście i na jaką aktywność postawicie. W tym celu warto podpytać partnera o więcej szczegółów, aby uniknąć wpadki.
Jeśli wybieramy się na romantyczną kolację, z całą pewnością możemy postawić na czarne szpilki, które podkreślą nasze kobiece atuty, a jednocześnie nie będą nam doskwierać. Seksowne buty sprawdzą się także do kina, a już tym bardziej do teatru.
Kiedy jednak nie czujemy się najlepiej w szpilkach, możemy wybrać inne modele na szerszym obcasie. Buty na słupku wciąż są bardzo seksowne, a do tego dają nam poczucie stabilności. Możemy w nich bez bólu spędzić cały wieczór, nie bojąc się o odciski i obtarcia.
Jeśli chcemy zachować skromny ubiór, balerinki sprawdzą się najlepiej. To także dobre obuwie, jeżeli planujecie przetańczyć całą noc. Płaskie buty są najbardziej uniwersalne, dlatego warto je założyć, kiedy przede wszystkim cenimy sobie wygodę.

M-Jakie buty na randkę?

Spontaniczność i przygoda

A co jeżeli nasz partner jest spontaniczny i lubi przygodę? Jeśli wiemy, że nasza randka to nie będzie koniecznie kolacja przy świecach, a prędzej daleki spacer, czy wejście na ścianę wspinaczkową, postawmy na wygodne obuwie.
Zakładając na randkę sportowe buty, możemy pokazać partnerowi, że jesteśmy odważne i można na nas liczyć w każdej sytuacji. Pamiętajmy, że wciąż możemy w nich wyglądać bardzo kobieco oraz seksownie. Wszystko zależy od okazji i okoliczności.
Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby na jedną randkę założyć czarne szpilki, a na inną trampki. Liczy różnorodność i im mniej przewidywalności na początku znajomości, tym lepsza dla nas wróżba.
Nie zapominajmy także, aby przed wyjściem na upragnioną randkę sprawdzić prognozę. Pogoda potrafi nas zaskoczyć i warto się ustrzec przed przykrą niespodzianką. Unikajmy więc zamszowego obuwia w czasie deszczu oraz obcasów, kiedy na ulicach jest bardzo ślisko.
Jak więc dobrać buty na randkę? Przede wszystkim postawmy na to, w czym wyglądamy najlepiej oraz jak ta randka ma przebiegać. Pamiętajmy, że jeśli same się dobrze czujemy ze sobą, tym wzrasta nasza pewność siebie, co wręcz emanuje na zewnątrz. Nasz partner na pewno to dostrzeże!