Brytyjski Top Model wygrała… Polka!

Magdalena Filipowska to polska modelka mieszkająca w Londynie. W tym roku postanowiła sprawdzić się w prestiżowy konkurs "Top Model".

Foto blondandfabulouss.Instagram

Modelkę reprezentuje jedna z największych agencji modelingowych w Londynie. Polki słyną ze swej nieprzeciętnej urody, dlatego też nic dziwnego, że robią karierę za granicą. Często wyjeżdżają, by spróbować swoich sił  w innym kraju, nawet jeśli w Polsce realizowane są podobne projekty.

Tak stało się w przypadku Magdy, która jest modelką w Londynie i przy okazji postanowiła zmierzyć się z kilkunastoma uczestnikami brytyjskiego programu „Top Model”. – Nie mogę uwierzyć, że wygrałam w konkursie Top Model UK za kreację którą stworzyłam. Zawsze pasjonowałam się modą ale nigdy nie miałam pewności siebie aby pokazać swoją kreatywność. Niezmiernie się cieszę, że wygrałam modellingowy konkurs w Londynie! – powiedziała zwyciężczyni.

Foto blondandfabulouss.Instagram

„Top Model UK” realizuje się nie tylko w sferze modowej, ale także i charytatywnej. W tym roku w ramach wspierania fundacji Dzieci Chorujących na Raka zebrano około 200 000 złotych.