Były mąż Gwen Stefani chce podważyć intercyzę! Gra toczy się o ogromne pieniądze

1895888_glinka-agency.com
Gwen Stefani, husband Gavin Rossdale, sons Zuma and Kingston. GA

Rozstania gwiazd zawsze wyglądają w ten sam sposób. Na początku para ogłasza separacje i chwilową przerwę, aby oswoić swoich fanów z sytuacją. Następnie do mediów dociera informacja, że miłość w związku się wypaliła a sami zainteresowani postanowili się rozstać. Na koniec jednak wychodzi na jaw prawdziwy powód. Tak też było w przypadku Gwen Stefani i Gavina Rossdale. Mąż piosenkarki notorycznie ją zdradzał. Po raz pierwszy jego skok w bok, miał mieć miejsce jeszcze przed ich ślubem. 

Aktualnie według zagranicznych mediów Gavin nie jest zadowolony z przebiegu sprawy rozwodowej. Przed zawarciem związku małżeńskiego para podpisała intercyzę, z której wynika, że dostanie on znacznie mniejszą część pieniędzy. Rossdalowi najwyraźniej nie odpowiada taki układ, ponieważ jego prawnicy oświadczyli, że mają zamiar podważyć intercyzę.

Były mąż Gwen, żąda 50 milionów dolarów oraz comiesięcznych alimentów w wysokości 50 tysięcy. Powodem tak ogromnych kwot ma być fakt, iż poświęcił on własną karierę na rzecz rodziny.