Cajmel twarzą kolekcji Reserved

Polska blogerka Cajmel promuje pierwszą wiosenną kapsułę Love Is My Fetish Reserved. Limitowana kolekcja, której motywem przewodnim jest miłość, trafiła właśnie do sprzedaży i cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów.

Cajmel twarzą kolekcji Reserved

W kolekcji Love Is My Fetish przenikają się mocne slogany zestawione z delikatnymi tkaninami, przezroczystościami i wzorem kwiatów bawełny. Cała kolekcja utrzymana jest w zawężonej palecie barw – czerń, biel i różowo-cielisty odcień doskonale komponują się ze sobą nawzajem, pozwalając traktować kolekcję jako bazę dla kapsułowej garderoby.
W kolekcji można znaleźć bardziej codzienne modele: bluzy, swetry, spodnie i sukienki o luźnym kroju, które można wykorzystywać w modnych w tym sezonie zestawieniach typu total look, jak również łącząc z innymi elementami wiosennej kolekcji Reserved.

Cajmel twarzą kolekcji Reserved

W kolekcji na uwagę zasługują wiosenne płaszcze, a także rzeczy idealne na bardziej oficjalne okazje – odświeżony garnitur ze spodniami typu culotte czy satynowy set w kwiaty bawełny z kimonem.

Cajmel twarzą kolekcji Reserved

Twarzą sesji jest Cajmel jedna z czołowych postaci polskiej blogosfery, którą w miejskich plenerach Warszawy oraz w przestrzeniach hotelu Bristol i w Królewskiej Galerii Rzeźby w Łazienkach Królewskich sfotografował współpracujący z influencerką na co dzień Adrian Alama.

Cajmel twarzą kolekcji Reserved