Click and Clack, łącz dowolne elementy z TOUS

Tego lata rozbudzamy kreatywność i bawimy się biżuterią bez ograniczeń. Hiszpańska marka TOUS zaprasza do tworzenia i eksperymentowania z kolekcją TOUS HOLD, łącząc pierścionki, łańcuszki i bransoletki z różnorodnymi kamieniami i metalami szlachetnymi w różnych rozmiarach i kolorach. Jedyne, co Cię ogranicza, to własna wyobraźnia.

Kolekcja TOUS HOLD

Kolekcja TOUS HOLD umożliwia tworzenie niezliczonych kombinacji biżuterii dzięki innowacyjnemu systemowi łączenia „click-clack”, przypominającemu popularne karabinki breloków. Złote i srebrne pierścienie zmieniają się za jednym kliknięciem w krótsze lub dłuższe kolczyki, grubsze bransolety, niekończące się naszyjniki, a nawet ozdoby do torebki.

Kolekcja TOUS HOLD

Mechanizm jest niezwykle prosty – otwierasz pierścień, klikasz i łączysz z dowolną liczbą elementów, tworząc unikalny klejnot każdego dnia. Zapomnij o harmonii i proporcjach! Lato 2024 to czas szaleństwa i wolności, a TOUS HOLD daje nieograniczone możliwości bycia inną każdego dnia.

Kolekcja TOUS HOLD. TOUS HOLD

TOUS HOLD to oryginalny pomysł na prezent, osobisty detal i klejnot do kolekcjonowania. Idealny do noszenia na co dzień i na specjalne okazje, bez względu na płeć. Kompletuj i baw się!

Kolekcja TOUS HOLD. CLICK AND CLACK!
Kolekcja TOUS HOLD. CLICK AND CLACK!