Buty inspirowane Królewną Śnieżką

W 1937 roku wytwórnia Walta Disneya wzięła na warsztat doskonale każdemu z nas znaną opowieść o „Królewnie Śnieżcie i Siedmiu Krasnoludkach”. Efektem był znakomity długometrażowy film, który dzięki zastosowaniu nowatorskich technik animacji, wyznaczył nowe ścieżki w dziejach kinematografii animowanej. W osiemdziesiątą rocznicę filmowej premiery baśni ASICSTIGER wraca do tego wydarzenia i jednocząc siły z wytwórnią Disneya, wypuszcza na rynek minikolekcję inspirowaną bohaterami opowieści.

Buty inspirowane Królewną Śnieżką

Królewna Śnieżka

Buty GEL-LYTE inspirowane postacią „Królewny Śnieżki” wykonano zamszu i aksamitu w królewskim, szkarłatnym kolorze. W oczy rzucają się ciekawe detale – przymocowana do języka kokarda oraz wkładka z jabłkowym printem.

Zła Królowa

But nawiązujący do Złej Królowej utrzymano w czerni. Ożywiają go fioletowe detale, brokatowa podeszwa oraz rzucająca się w oczy duża, złota korona umieszczona na powiększonym języku.

Buty inspirowane Królewną Śnieżką

Inne modele

Zainspirowani postaciami Siedmiu Krasnoludków projektanci przygotowali również modele dla dzieci. Mędrek, Gburek, Apsik, Weosłek, Śpioszek, Gapcio i Nieśmiałek – każdemu z nich poświęcono inną kolorystykę dziecięcego buta, korespondującą z jego baśniowym strojem.

Buty inspirowane Królewną Śnieżką

Kolekcja butów będzie dostępna w sklepach Sizeer.