Co Cristiano Ronaldo ma wspólnego z Herbalife?

„Cristiano Ronaldo traktuje odżywianie bardzo poważnie i docenia wpływ prawidłowej diety z odpowiednio dobranymi substancjami odżywczymi na poprawę wyników”

co ma wspolnego cristiano z herbalife

Herbalife wprowadza nowy sportowy napój ze światową gwiazdą piłki nożnej Cristiano Ronaldo 

„Cristiano Ronaldo traktuje odżywianie bardzo poważnie i docenia wpływ prawidłowej diety z odpowiednio dobranymi substancjami odżywczymi na poprawę wyników” powiedział Michael O. Johnson, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Herbalife. „Opracowaliśmy CR7 Drive specjalnie dla Ronaldo i we współpracy z nim, jednak jego potrzeby nie odbiegają znacząco od potrzeb zwykłego sportowca lub entuzjasty fitnessu, dlatego mamy zaszczyt udostępnić CR7 Drive zawodnikom na wszystkich poziomach zaawansowania.”

co ma wspolnego cristiano z herbalife1

„Herbalife rozumie, że odżywianie jest kluczowe dla moich wyników” powiedział Cristiano Ronaldo, napastnik Realu Madryt. „Współpraca nad stworzeniem CR7 Drive z zespołem naukowców z Herbalife wyspecjalizowanym w badaniach na rzecz sportu, była niezwykle cennym doświadczeniem i przykładem prawdziwego partnerstwa. Nie mogę się doczekać, by pomóc sportowcom na całym świecie zrozumieć, jakie wsparcie mogą otrzymać dzięki produktom odżywczym.”