Czy kolejna kultowa marka kosmetyczna wejdzie do Polski jeszcze w tym roku?

Chociaż zamienników tych kultowych produktów nie brakuje, blogosfera plotkuje o rychłej premierze kolejnej długo wyczekiwanej marki zza oceanu.

Foto: Facebook

Blogerki z portalu Bless The Mess uchyliły rąbka tajemnicy. – Nie mogę jeszcze zdradzić dokładnej daty, ale bądźcie pewne – po wakacjach będziemy mieć wreszcie nad Wisłą szafy Anastasii – zdradziła Ilona Pawłowska z bloga Bless The Mess.

Czy słynne palety Modern Renaissance będą dostępne dla polskich fanek już w tym roku? Dotychczas produkty Anastasii Beverly Hills wiązały się z wysokim cłem bądż marżami doliczanymi przez sklepy odsprzedające importowane kosmetyki.

Marka została rozsławiona przez beauty youtuberów na całym świecie włącznie z Polską. W sieci nie brakuje pozytywnych recenzji, a kosmetyki ABH regularnie pojawiają się w ulubieńcach wielu blogerów. Polskie influencerki takie jak Red Lipstick Monster czy Maxineczka wielokrotnie testowały zamienniki dla ciężko dostępnych bestsellerów. Także same marki coraz częściej inspirują się kolorystyką i formułą kultowych kosmetyków Anastasii.

Czekamy z nieciepliwością na wejście produktów do polskich sklepów!