Z TOUS pod ręką na wiosnę!

To nie torebka, to bagietka! – podkreśla w jednym z odcinków „Seksu w wielkim mieście” Carrie Bradshaw, gdy uliczny złodziej chce obrabować ją z cennego akcesorium. Torebka w charakterystycznym kształcie nie wychodzi z trendów. Z kolekcją torebek Miranda od TOUS możesz mieć wszystko „pod ręką”.

Z TOUS pod ręką na wiosnę!
Z TOUS pod ręką na wiosnę!

Torebka w charakterystycznym kształcie otrzymała miano „bagietki” ze względu na podłużny kształt oraz zwyczaj Paryżanek, które kupując pieczywo na śniadanie nosiły je pod pachą. Ponad to pierwsze modele tego typu akcesorium mają francuskie korzenie. TOUS w serii Toreb Miranda nawiązuje do historii czerpiąc z ponadczasowości, w końcu jest to projekt, który łączy pokolenia – przedstawicielki pokolenia X pamiętają jej debiut, milenialsi kojarzą z „Seksem w wielkim mieście”, a najmłodsze zetki odkrywają ją na fali fascynacji stylem Y2K.

Z TOUS pod ręką na wiosnę!

Miranda

TOUS projektując torebki z kolekcji Miranda inspirował się klasycznymi workami marynarskimi, których forma i materiał pozwalał na zapakowanie się marynarzom na wielotygodniową morską podróż. Poprzez horyzontalne odwrócenie walca i dodanie ramiączek powstaje forma uniwersalnego i nowoczesnego dodatku każdej stylizacji. Sposób noszenia pozwala ją mieć w zasięgu, z najpotrzebniejszymi przedmiotami dnia codziennego pod ręką.

Z TOUS pod ręką na wiosnę!

Ramię w ramię

TOUS w kolekcji Miranda proponuje dwa rozmiary torebek – mały i średni – w charakterystycznym kształcie walca, który sprawdzi się idealnie niezależnie od pory dnia i okazji. Dostępne kolorze mlecznej bieli, klasycznej czerni, krwistej czerwieni, pastelowym niebieskim oraz lawendowym. Wykonane ze skóry bydlęcej z certyfikatem LWG (Leather Working Group), przyznawane jedynie tym producentom skór, którzy dochowują najwyższej staranności w zakresie ochrony środowiska i wydajności w całym procesie produkcyjnym. Wykończony zamkiem błyskawicznym w kolorze srebrnym. Charakteru dodaje wkomponowane logo TOUS w kształcie kwiatu słonecznika.

Z TOUS pod ręką na wiosnę!

Wielofunkcyjna pod ręką

A gdy zapragniesz zmienić formę noszenia torebki w kształcie bagietki dłuższy pasek w zestawie sprawdzi się na medal. Dzięki ukrytym metalowym klamrom w kolorze srebra szybka metamorfoza ulubionej torebki odbędzie się bez problemu.

Z TOUS pod ręką na wiosnę!