„Czy zdradę można przebaczyć?”Anne B. Ragde

Czy można liczyć na przebaczenie za zdradę? Nagrodzona Booksellers' Prize Anne B. Ragde powraca w wielkim stylu.

„Czy zdradę można przebaczyć?”Anne B. Ragde

Teraz w słodko-gorzkiej opowieści o życiowych zakrętach. „Zawsze jest przebaczenie” to premierowy tom bestsellerowej skandynawskiej „Sagi rodziny Neshov”.

Torunn skończyła czterdzieści lat i zaczęła dostrzegać, że nie ma dla niej wspólnej przyszłości z notorycznie niewiernym kierowcą psich zaprzęgów. Margido pojednał się ze swoim Bogiem. To już trzy lata odkąd Torunn opuściła Neshov, by szukać schronienia u Christera. W tym czasie Erlend i Krumme zostali ojcami – choć zabieganymi, to ze znakomitymi widokami na przyszłość w Kopenhadze. Jednak jak to w życiu – nie ma nic za darmo. I czy można liczyć na przebaczenie za zdradę rodziny?

„Czy zdradę można przebaczyć?”Anne B. Ragde

Niezwykła obrazowość, prosta forma, brak sztuczności – tym Ragde po mistrzowsku ujmuje czytelników. Lekko i płynnie żongluje dialogami oraz opisami. To co wyróżnia autorkę „Zawsze jest przebaczenie”, to niezawodny research, umiejętność oddawania detali i niedościgle realistyczny opis środowiska. A także specyficzny dowcip. „Zawsze jest przebaczenie” to oczekiwany czwarty tom serii, która wprowadziła Anne B. Ragde na drogę ku tytułowi jednej z najwybitniejszych postaci współczesnej literatury norweskiej. W tym roku nakładem wydawnictwa Smak Słowa ukazały się także pierwsze trzy tomy: bestsellerowa „Ziemia kłamstw”, „Raki pustelniki” oraz „Na pastwiska zielone”.