Ditta Zimmermann – nowa polska marka biżuterii modowo-artystycznej

Ditta Zimmermann - nowa polska marka biżuterii modowo-artystycznej
Ditta Zimmermann – nowa polska marka biżuterii modowo-artystycznej

Jaka jest biżuteria Ditty Zimmermann? Przede wszystkim niezwykle różnorodna – każda z pań z pewnością odnajdzie wśród propozycji projektantki coś zgodnego ze swoimi upodobaniami.  Wystarczy zresztą zwrócić uwagę na samą różnorodność kamieni: od subtelnego różowego kwarcu, poprzez między innymi perły, kryształ, granaty, ametysty, akwamaryny, agaty dendrytowe,  po czarny onyks. „Polki są wymagające – konsekwentnie szukają własnego stylu i oryginalnych ozdób. Dlatego chciałam zaproponować swoim klientkom, jak najbardziej zróżnicowane kolekcje.”

KOLEKCJA DONUM

Inspiracją do kolekcji DONUM było piękno, którego symbolem jest wkomponowana w nią perła – symbol doskonałości i kobiecości. Czysta forma, oszczędny minimalizm i linearne kształty sprawią, że poczujesz się wyjątkowo pięknie.

DONUM adresowane jest do kobiet romantycznych, subtelnych, ale także świadomych swojej wartości. Przemówi do osób, które nie chcą nawet w codziennych stylizacjach rezygnować z zaakcentowania swojej kobiecości.

KOLEKCJA INSOLENS

INSOLENS to wyjątkowo unikatowa kolekcja. Charakteryzuje się dynamiką i różnorodnością, która przejawia się w użyciu szerokiej gamy kształtów oraz kontrastu form geometrycznych z formami linearnymi.

INSOLENS daje szansę zaprezentowania swojej osobowości  kobietom, które nie obawiają się podążać swoimi ścieżkami i pragną wyglądać awangardowo. Tę kolekcję wybiorą osoby pewne swojego zdania i wyrażające śmiało swoje poglądy oraz upodobania estetyczne.

KOLEKCJA GEOMETRIC DESIGN

GEOMETRIC DESIGN jest kolekcją wyjątkowo odważną. Geometria podkreśla jej kubistyczne kształty, a forma dominuje tu nad metalem, nie odbierając mu jednak istotnej roli. Szlachetna i zmysłowa.

GEOMETRIC DESIGN to propozycja dla kobiet preferujących nowoczesne formy ubrań i akcesoriów, ceniących harmonię wynikającą z geometrycznych kształtów i przemyślanych proporcji. Spodoba się osobom dynamicznym, świadomym aktualnych trendów w designie, sztuce i architekturze.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wyrafinowanej biżuterii!