FULL OF FASHION – hit modowy jest już w Polsce

full of fashion

Współczesny rynek modowy zasypuje nas propozycjami, łatwo pogubić się w gąszczu ofert. FULL OF FASHION pozwala oszczędzić czas i pieniądze. To idealne rozwiązanie dla osób, którym bliska jest idea „smart shoppingu” –połączenia dobrej jakości produktów z rozsądną ceną.Eleganckie pudełko pełne modnych dodatków z dostawą do domu? Jedna, stała cena i co miesiąc nowy zestaw skomponowany przez stylistów – m.in. kolczyki, apaszka, portfel – a to wszystko za 59,90 zł w miesięcznym abonamencie? Takie przyjemności gwarantuje tylko klub zakupowy FULL OF FASHION!

Współczesny rynek modowy zasypuje nas propozycjami, łatwo pogubić się w gąszczu ofert.  To idealne rozwiązanie dla osób, którym bliska jest idea „smart shoppingu” –połączenia dobrej jakości produktów z rozsądną ceną. Dodatkową zaletą klubu jest wygodna i przyjazna forma zakupów podobna do prenumeraty ulubionego magazynu. Do wyboru jest kilka rodzajów abonamentu, który opłacany jest jeden raz. Istnieje także opcja zakupu na prezent – to doskonałe rozwiązanie dla Panów, którzy chcą sprawić swojej ukochanej miłą niespodziankę, a nie mają czasu na tzw. „bieganie po sklepach”.

Każda kobieta ubiera się tak, by czuć się dobrze i pewnie, dlatego że można wybrać jeden z trzech różnych zestawów: Street & Fashion – dla kobiet, które łączą luz, modę i wygodę, – styl Chic & Classic – dla tych, które są wierne klasyce w najlepszym wydaniu oraz styl Color & Trendy dla pań, które lubią wyróżnić się kolorem i eksperymentować z modą.

O FULL OF FASHION
Najnowszy na polskim rynku projekt e-commerce działający w oparciu o system subskrypcji. Co miesiąc klub zakupowy proponuje kobietom trzy różne zestawy akcesoriów modowych w stylach Chic&Classic, Street&Fashion, Color&Trendy. W każdym z nich znajdują się starannie wybrane przez stylistów modne dodatki (m.in. kolczyki, bransoletki, portfele, apaszki). Pudełko, którego wartość rynkowa to ok. 200 złotych dla Klientek klubu dostępne jest za 59,90 złotych.