ENDOCARE Krem i Serum ujędrniająco – regenerujące Tensage na dzień i noc

endocare serumKrem ujędrniająco-regenerujący Tensage i Serum ujędrniająco – regenerujące Tensage – to dwa nowe specjalistyczne preparaty hiszpańskiej marki Endocare stworzone do walki ze średnimi i głębokimi marszczkami oraz innymi niedoskonałościami związanymi z procesem starzenia się skóry.

Krem wraz z serum stanowią formę specjalistycznej kuracji domowej, zalecanej również po zabiegach estetycznych, takich jak mezoterapia igłowa, fale radiowe, nici czy zabiegi laserowe.

Wykorzystując symultaniczne działanie kilku mechanizmów:
regeneracyjnego, antyoksydacyjnego, pobudzającego syntezę kolagenu i elastyny, a także nawilżającego, przywracają skórze przyjemne napięcie, następuje odczuwalna poprawa jej elastyczności i jędrności, delikatnie poprawia się owal twarzy. Dodatkowo serum redukuje przebarwienia, a cała skóra odzyskuje zdrowy, młody wygląd.

 

endocare serum i krem
Utrata jędrności skóry,  to często problem związany z wiekiem, ale nie tylko. – To prawda, że z biegiem lat następuje zmniejszenie syntezy kolagenu i spada poziom estrogenów u kobiet, a tym samym skóra traci odpowiednie napięcie, ale znaczący wpływ na pojawienie się i stopień zaawansowania problemu mają też czynniki zewnętrzne, takie jak: słońce, zanieczyszczenia powietrza, styl życia (nikotyna, zamknięte pomieszczenia, niedotlenienie). Dlatego w nowoczesnych kosmetykach ujędrniających istotne jest wg mnie wykorzystanie nie jednego, ale wielu mechanizmów odpowiedzialnych za spadek kondycji skóry – mówi dr Beata Stopińska z Kliniki „Biostudio” w Podkowie Leśnej.

I. Skład i działanie Kremu:
ENDOCARE Krem ujędrniająco-regenerujący -zawiera bogatą i zarazem lekką formułę (uwaga: idealny pod makijaż, szczególnie w przypadku skóry suchej i przesuszonej).

Skuteczność w ujędrnianiu i regeneracji gwarantują mu:
1. Kompleks SCA Biorepair 6% – najskuteczniejsza i najsilniejsza substancja pochodzenia naturalnego pozyskiwana ze śluzu ślimaka winniczka, gwarantująca najwyższy poziom regeneracji skóry, w połączeniu z witaminą E silne działanie antyoksydacyjne.
2. Kompleks Tensderm® oraz wapnia. Peptydy sojowe stymulują powstawanie fibroblastów, a w połączeniu z wapniem wpływają na produkcję elastyny i kolagenu (przekształcają nieaktywny kolagen w aktywny kolagen). Wapń wspomaga procesy metaboliczne komórek oraz tworzenia nowych włókien, wspomaga tworzenie fibronektyny i elastyny.
3. Kompleks głęboko nawilżający skórę zawierający: Hygroplex HHP (natychmiastowy efekt nawilżający, w budowie podobny do NMF), Pentavitine, Hydrovyton 24 (efekt nawilżenia skóry utrzymuje się do 24 godzin).

Wskazania:
Głębokie zmarszczki, utrata jędrności skóry, opadający owal twarzy. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, ze szczególnym wskazaniem dla skóry suchej. Dla uzyskania silniejszego efektu przeciwzmarszczkowego zaleca się stosowanie kremu na ENDOCARE TENSAGE

Serum ujędrniająco – regenerującym Tensage
Dodatkowe atuty:

Bogata formuła o silnych właściwościach przeciwzmarszczkowych i regenerujących, zapewniająca długotrwały efekt nawilżenia. Szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu.

Innowacja:
Skoncentrowana formuła z innowacyjnym kompleksem SCA zapewniającym regenerację, skuteczną walką z niedoskonałościami (zmarszczki, przebarwienia, wiotka skóra) i szybsze gojenie – do stosowania również po zabiegach dermokosmetycznych jako uzupełnienie i przedłużenie kuracji; minimalizuje ryzyko powikłań pozabiegowych.

Efekt:
– Widoczny efekt przeciwzmarszczkowy i ujędrniający (po 4 tygodniach stosowania redukcja wiotkości skóry o 12%, poprawa elastyczności o 16%).

– Skóra dobrze nawilżona (efekt natychmiastowy, utrzymujący się do 24h)

– Udowodnione spowolnienie procesów starzenia się skóry (SCA Biorepair 8% + Witamina E).

Sposób użycia:
Nakładać rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę. Rekomendowane połączenie z serum ujędrniająco – regenerującym Tensage.

Cena 116 zł / poj. 30 ml

II. Skład i działanie Serum

ENDOCARE Serum ujędrniająco-regenerujące -zmniejsza nawet głębokie zmarszczki, liftinguje wiotką skórę, wykazuje przy tym silne działanie antyoksydacyjne i redukujące przebarwienia.

Skuteczność gwarantują mu:

1. Kompleks SCA 15% – najskuteczniejsza i najsilniejsza substancja pochodzenia naturalnego pozyskiwana ze śluzu ślimaka, gwarantująca najwyższy poziom regeneracji skóry, silne działanie antyoksydacyjne, szczególnie w połączeniu z Witaminą E i koenzymem Q10.
2. Kompleks Tensderm®, będący połączeniem zhydrolizowanych peptydów sojowych oraz wapnia. Peptydy sojowe stymulują powstawanie fibroblastów, a w połączeniu z wapniem wpływają na produkcję elastyny i kolagenu.
3. Formuła wzbogacona została o Nikotynamid oraz kompleks Witaminy C, gwarantujące redukcję przebarwień oraz SOFT FOCUS o działaniu natychmiastowo rozświetlającym.

Wskazania:
Zmarszczki średnie i głębokie, utrata jędrności skóry, opadanie owalu twarzy, zmiany pigmentacyjne. Dla wzmocnienia efektu przeciwzmarszczkowego zaleca się stosowanie serum z Kremem ujędrniająco – regenerującym Tensage.

Dodatkowe atuty:
Lekka i zarazem bogata formuła o silnych właściwościach przeciwzmarszczkowych i regenerujących, zapewniająca długotrwały efekt nawilżenia. Błyskawicznie się wchłania!

Innowacja:
Skoncentrowana formuła z innowacyjnym kompleksem SCA Biorepair. Do stosowania również po zabiegach dermokosmetycznych.

Efekt:
– Silny efekt przeciwzmarszczkowy i ujędrniający (badania kliniczne wykazały 20% poprawę jędrności i 39% poprawę elastyczności skóry po 3 miesiącach stosowania).

– Redukcja przebarwień (Nikotynamid, kompleks Witaminy C, Soft Focus gwarantujący natychmiastowy efekt rozświetlenia).
– Udowodnione spowolnienie procesów starzenia się skóry (SCA Biorepair 15%, Witamina E, koenzym Q10).

Sposób użycia:
Nakładać rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę. Rekomendowane połączenie z
Kremem ujędrniająco – regenerującym Tensage.

Cena 118 zł / poj. 30 ml

ENDOCARE – to nowa linia dermokosmetyków do zadań specjalnych, linia preparatów pielęgnacyjnych o właściwościach silnie regenerujących i przeciwzmarszczkowych, wynik wieloletnich badań nad kompleksem SCA Biorepair. Dermatolodzy rekomendują stosowanie Endocare po zabiegach estetycznych, takich jak: botox, mezoterapia, zabiegi laserowe i peellingi, z uwagi na synchroniczne, optymalizujące ich efekty działanie.

Kosmetyki można stosować w codziennej pielęgnacji i jako okresowe, np. sezonowe kuracje rewitalizujące. Dostępne formuły: kremy, żele, fluidy, pianki oraz kuracje w ampułkach.

SCA Biorepair
Jest to czysta, biologicznie aktywna, najskuteczniejsza i najsilniejsza substancja pochodzenia naturalnego (wyciąg ze śluzu Cryptomphalus Aspersa – winniczek), gwarantująca najwyższy poziom regeneracji skóry oraz redukcję zmarszczek (patent US i EU). Substancja jest bogata w proteiny, enzymy, proteoglikany, glikozaminoglikany i minerały, wykazując niezwykłe właściwości naprawcze, antyoksydacyjne i regenerujące. – W preparatach zastosowano wartość indeksu SCA 1% – 50%. – Bogata gama produktów, o różnych indeksach SCA dopasowana jest do indywidualnych potrzeb pacjenta i stanu jego skóry – wyjaśnia symbol widniejący na wszystkich preparatach Endocare Joanna Olczak-Sobota z firmy Dermosys.

Gdzie kupić:
Linia Endocare – dostępna od lipca w wiodących gabinetach medycyny estetycznej, m.in: BIOSTUDIO www.biostudio.com.pl i Klinika MEDIDERM dr R. Prończuk

www.mediderm.com.pl oraz w sprzedaży internetowej (strona producenta).
Informacje o linii Endocare: www.endocare.pl