Trzy nowe sylwetki w ofercie Barbie®

Barbie® ogłasza wzbogacenie kolekcji Fashionistas® o trzy nowe sylwetki lalek – wysoką, krągłą i drobną – jak i całą gamę nowych karnacji, fryzur oraz ubranek. W rezultacie dziewczynki na całym świecie będą mogły odgrywać wymyślone przez siebie historie na jeszcze więcej sposobów, rozwijając razem z Barbie® swoją wyobraźnię.

Barbie Fashionistas 1

Barbie® zawsze oferowała dziewczynkom możliwość wyboru – od 180 różnych zawodów aż po inspirujące role, niezliczone ubrania oraz dodatki. Wprowadzenie bardziej zróżnicowanej oferty daje miłośniczkom lalek większe możliwości w zakresie tworzenia własnych historii i niezmiennie zachęca je do snucia marzeń i odkrywania, że z Barbie® mogą być tym, kim chcą.  „Od 57 lat Barbie® odzwierciedla otaczającą nas rzeczywistość, dzięki czemu pozostaje liderką wśród lalek modowych i globalną ikoną” – mówi Evelyn Mazzocco, starsza wiceprezes oraz Global General Manager marki Barbie® – „Z dumą prezentujemy nowe lalki w naszej kolekcji. Różnorodność sylwetek, karnacji i stylów pozwala dziewczynkom wybrać lalkę, która najbardziej im odpowiada”.

Barbie_Fashionistas 3

Nowa kolekcja lalek Barbie® Fashionistas® 2016 obejmuje cztery sylwetki (oryginalną oraz trzy nowe), siedem karnacji, 22 kolory oczu, 24 fryzury oraz mnóstwo modnych ubranek i dodatków.
„Uważamy, że ciąży na nas odpowiedzialność wobec dziewczynek i ich rodziców związana
z propagowaniem różnorodnego pojmowania piękna” – mówi Mazzocco.
Nowe lalki zaprezentowano na stronie Barbie.com, a zamówienia na nie można składać od 28 stycznia na stronie mattelshop.com w USA. Kolekcja będzie stopniowo trafiała do sprzedawców detalicznych w całym kraju aż do końca 2016 roku. W Polsce dostępna będzie już w marcu.
Dołącz do dyskusji @Barbie #thedollevolves #EwolucjaLalki #MożeszByćKimChcesz