Farma Iluzji – doskonały pomysł na spędzenie weekendu z dziećmi

Już sama lokalizacja Farmy Iluzji czyni ją magiczną. Park Edukacji i Rozrywki w samym sercu mazowieckich lasów jest idealnym miejscem do rodzinnego, aktywnego wypoczynku i poddania swoich zmysłów niecodziennym doświadczeniom, i to nie tylko w weekendy!

 

farma iluzji pomysl na wakacje8
Farma Iluzji pomysł na wakacje


Farma Iluzji
działa przez całe wakacje, codziennie – 7 dni w tygodniu, udostępniając swoim gościom wszystkie dodatkowe atrakcje i pokazy, które wcześniej dostępne były tylko w weekendy. Każdego dnia wakacji można tu zobaczyć dziesiątki eksponatów, instalacji i rzeźb zaprzeczających ludzkim zmysłom, a także Pokaz Sztuki Iluzji i magiczne „Gołębie pana Janka”. Na najmłodszych czekają animatorzy zabaw, którzy na ich buziach wyczarują niepowtarzalne kształty i wzory. Umiejscowienie Parku na granicy dwóch województw pozwala na relatywnie szybki dojazd na miejsce dla mieszkańców Mazowsza i województwa Lubelskiego.

farma iluzji pomysl na wakacje
Farma Iluzji pomysł na wakacje

Jeszcze więcej atrakcji i zabawy zapewni „Bilet 2 parki”, który uprawnia do wizyty w oddalonym o 6 km, drugim, bardziej kameralnym parku – „Czarodziejska Dolina”. Miejsca stworzonego w klimacie baśni, legend i czarów. Bilet umożliwia wejście do Parku tego samego dnia lub w ciągu kolejnych 30 dni.

Farma Iluzji – miejsce, gdzie niemożliwe staje się możliwe

Farma Iluzji to miejsce edukacji poprzez zabawę i wyjątkowa kompozycja atrakcji dla dzieci i dorosłych. Najbardziej popularne są zawieszona z jednej strony na gigantycznych balonach Latająca Chata Tajemnic,
w której doświadczymy jaka jest różnica między tym co widzimy, a tym, co odczuwamy, oraz Tunel Zapomnienia, który poddaje zmysły ciężkiej próbie powodując, że przejście dystansu 6 m w praktyce jest bardzo trudne. Podobna reakcja czeka nas w Zakręconym Domku – gdzie do końca nie wiemy czy to my się obracamy czy cały świat wokół nas. Niemniej emocjonujący jest pełny niekończących się korytarzy Labirynt Luster oraz Pokój Amesa, gdzie dziecko może przerosnąć swoich rodziców.

farma iluzji pomysl na wakacje4
Farma Iluzji pomysł na wakacje

Zmęczeni atrakcjami goście znajdą w Parku miejsce na spoczynek i regeneracje. Wiklinowy Labirynt, Zatoka Piratów z plażą i prawdziwymi palmami, Ścieżka Zdrowia, boiska sportowe, duży drewniany plac zabaw, cieszące się ogromnym powodzeniem Pole Dmuchańców, zagroda króliczków, kózek i kucyków. Do dyspozycji gości są też lokale gastronomiczne: obiadowe, słodki zakątek oraz grill. Na gości czekają również rozpalone ogniska do samodzielnego przygotowania posiłków, które można zjeść na zielonej trawie. Farma Iluzji to idealne miejsce do odpoczynku, zwolnienia, gdzie można wspólnie z przyjaciółmi spędzić czas na świeżym powietrzu.

farma iluzji pomysl na wakacje1
Farma Iluzji pomysł na wakacje

Prawdziwie magiczne wakacje w „Czarodziejskiej Dolinie”

Rodzinny Park Rozrywki „Czarodziejska Dolina” to wyjątkowy park tematyczny utrzymany w klimacie baśni, legend i czarów. Wystarczy przekroczyć jego próg, aby pod opieką Dobrych Wróżek zanurzyć się w niezwykły świat przygody i stać się jego częścią. Swoją wędrówkę rozpoczynamy od spotkania z prastarym Drzewcem, który opowie nam historię Doliny i oczekujących nas atrakcjach. Podczas zwiedzania będzie można m.in. zobaczyć Rezerwat Ruchomych Smoków (w tym jednego trójgłowego), sprawdzić swoją sprawność i odwagę w Obozie Zbójcerzy czy też trafić do Krainy Ślepych Zaułków, których przejście wymaga dużej dozy sprytu
i pomysłowości. Do dyspozycji gości są także różnego rodzaju tory przeszkód, dmuchane place zabaw, kolejki czy też tajemniczy Tabor Czarodzieja z unikatową kolekcją minerałów i wiele innych atrakcji, wśród których na szczególną uwagę zasługuje Dwór Wróżek. Jego zwiedzanie odbywa się pod opieką właścicielek-przewodniczek. Pokażą one m.in lochy, bibliotekę, salę magicznych postaci, pomogą zatrzymać na chwilę własny cień i zaprezentują pradawną sztukę ważenia eliksirów. Dla chętnych w murach Dworu znajduje się także profesjonalna, dwupoziomowa sala zabaw z tysiącami kolorowych piłeczek. Po dniu pełnym wrażeń i emocji każdy z gości będzie mógł odpocząć przy posiłku na tarasie lub też przy tradycyjnym ognisku. Czarodziejska Dolina jest atrakcją przygotowaną z myślą o młodszych dzieciach (do 12 lat).

farma iluzji pomysl na wakacje3
Farma Iluzji pomysł na wakacje

Zapraszamy do konkursu na naszym facebooku. Będzie można wygrać bilety rodzinne do Farmy Iluzji.