Gwiazdy na premierze marki odzieżowej. Sprawdź, kto najlepiej wyglądał!

Dla tych wszystkich, którzy niecierpliwie wyczekiwali premierowej kampanii marki TALLINDER, mamy dobrą wiadomość: wreszcie można ją podziwiać w pełnej odsłonie. It's all about style – to hasło kampanii kierowanej do osób świadomych swojej wartości, pewnych siebie, ciekawych świata, które lubią być na bieżąco i chcą poznawać najnowsze trendy w modzie.

kasia cichopek

Tłem dla pierwszej sesji zdjęciowej stały się malownicze krajobrazy Palm Springs w Kalifornii oraz architektoniczne arcydzieła Desert Modern zaprojektowane przez E. Stewarta Williamsa.

Gwiazdy podczas prezentacji

Wczoraj odbyła się prezentacja marki TALLINDER. Przybyły licznie gwiazdy oraz obiecujące projektantki i blogerki. Można było spotkać Annę Dereszowską, Magdę Steczkowską, Katarzynę Cichopek, Annę Kerth, Magdalenę Górską, Karolinę Szostak z mamą i Katarzynę Zielińską oraz przedstawicieli płci męskiej: Oliviera Janiaka w roli prowadzącego Marka Kaliszuka oraz Jana Wieczorkowskiego. Imprezie towarzyszyła muzyka w wykonaniu Kasi Warnke i Wojciecha Mazolewskiego.

Tłem dla pierwszej sesji zdjęciowej stały się malownicze krajobrazy Palm Springs w Kalifornii oraz architektoniczne arcydzieła Desert Modern zaprojektowane przez E. Stewarta Williamsa. Miejsca z niezwykłą historią, tym bardziej, że w jednym z domów pojawiających się na zdjęciach mieszkał sam Frank Sinatra. Atmosferę wokół tak wyjątkowej lokalizacji potęguje fakt, iż niedawno cały świat świętował 100. rocznicę urodzin artysty. To postać kultowa, i nie chodzi tutaj tylko o pamiętne nagrania czy role, do jakich ciągle lubimy wracać, ale przede wszystkim nietuzinkową osobowość Sinatry, którego bez wątpienia możemy nazwać ikoną stylu.

Kolekcja TALLINDER

Pierwsze kolekcje TALLINDERA charakteryzuje kunszt i czystość formy, harmonia oraz niewymuszona elegancja, które będą stałym elementem w propozycjach nowej marki. Zdjęcia autorstwa Michała Kara idealnie oddają klimat całej kolekcji, a przy tym utwierdzają nas w przekonaniu, że TALLINDER to kwintesencja dobrego smaku i modowej elegancji w klimacie „less is more”.