Gwiazdy w kolekcji Victorii Beckham

Do tej pory w Polsce dostępne były okulary Victorii Beckham oraz kolekcja Denim. Od sezonu jesień-zima 2015/16 w salonie Moliera 2 zadebiutuje kolekcja ready-to-wear oraz torby, w tym bestsellerowy model Quincy, z którym można często zobaczyć Beyonce, Rosie Huntington-Whiteley oraz oczywiście samą Victorię Beckham.

victoria beckam torba2

Dobra wiadomość dla wszystkich fanek ready-to-wear i toreb Victorii Beckham: kolekcję brytyjskiej projektantki będzie można nareszcie kupić w Polsce już w czerwcu.

Od 2008 roku Victoria Beckham konsekwentnie umacnia swoją pozycję jako projektantka. Mało kto traktował poważnie jej debiut w świecie mody, a po siedmiu latach jej marka należy do najszybciej rozwijających się firm odzieżowych na świecie. Każda jej kolekcja prezentowana jest podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody. Victoria Beckham cieszy się uznaniem zarówno krytyków (nagrody British Fashion Awards w 2011 oraz 2014 roku), gwiazd oraz milionów kobiet.

W strojach oraz dodatkach z kolekcji Victorii Beckham zaprezentowały się między innymi: Agnieszka Szulim, Rosie Hintington, Olivia Palermo oraz sama Victoria.

Victoria Beckham dołączy do innych kultowych marek dostępnych w Moliera 2, m.in.: Valentino, Gianvito Rossi, Isabel Marant, Kenzo, Christian Louboutin. Premierowe kolekcje dostępne będą również na