Happy Hours w łazience! Nowa kolekcja Sephora Bath

Sephora proponuje nowe spojrzenie na pielęgnacyjny prysznic wraz z nową gamą kosmetyków i zapachów.

Pod prysznicem lub w kąpieli, od stóp do głów możemy oddać się beztroskiej przyjemności. Każda chwila ma swój własny aromat.

Co jest duchem nowych zapachów? Wspomnienia, drobne codzienne przyjemności, najszczęśliwsze chwile. W kolekcji królują wonie bawełny, bambusa, soli morskiej z wyspy Bali i różowego grejpfruta.

Każdy produkt dostępny jest w pięciu różnych wariantach zapachowych i kolorystycznych: relaksujące „Pillow Battle”, kwitnące „Let’s Have Fun”, energetyzujące „Morning Zest”, wakacyjne „Beach Vibes” i orzeźwiające „Rolling in the Grass”.

W nowej linii znajdziemy m.in.:

Ziarnisty peeling do ciała

Peeling o apetycznej, ziarnistej konsystencji. Wygładzi skórę, usunie obumarłe komórki naskórka, zmiękczy skórę i nada jej ładny zapach. I za to wszystko mu dziękujemy.

Cena: 45 PLN / 250 ml

Odżywczy balsam pod prysznic

Po kąpieli skóra robi się gładsza, bardziej aksamitna i lepiej odżywiona! Jakim cudem? Ten balsam w zaokrąglonej, praktycznej tubce kryje fantastyczną formułę o apetycznym zapachu.

Cena: 20 PLN/ 150 ml

Mleczko nawilżające do ciała

To powinno zachwycić nasze ciało: nawilżające, niesamowicie świeże, które nie klejąc się, otuli skórę miękkością, pozostawiając na niej rozkoszny zapach.

Cena: 30 PLN/ 200 ml

Foto: materiały prasowe