Horoskop od 17 do 24 czerwca 2024

Wakacje, w końcu wakacje i każdy z nas chce być szczęśliwy,a dla kogo okaże się wyjątkowy tydzień? Bliźnięta w pierwszej połowie tygodnia dostaną zastrzyk energii, będą twórcze, kreatywne i pełne optymizmu.

Horoskop od 24 czerwca do 1 lipca 2019

Baran

Baranom początek tygodnia przyniesie sukcesy na polu kreatywności, mogą zyskać uznanie, a w uczuciach powieje świeży wiatr, będą romansowo nastawione i chętne do wchodzenia w nowe relacje. Od czwartku mogą mieć poczucie, że za dużo jest obowiązków, w pracy wieje nudą i będą myśleć już o weekendowych randkach. W weekend będą nadrabiać zaległości towarzyskie i kulturalne.

Byk

Byki na początku tygodnia będą w nie najlepszej formie, mogą się często irytować i wpadać w dołki emocjonalne. Od czwartku będą mogły zająć się na spokojnie obowiązkami i to wpłynie na poprawę ich nastroju. Będą działać racjonalnie, wzrosną ich zdolności do analizowania. W weekend będą miały czas na randki, spotkania z przyjaciółmi i rozwijanie zainteresowań artystycznych.

Bliźnięta

Bliźnięta w pierwszej połowie tygodnia dostaną zastrzyk energii, będą twórcze, kreatywne i pełne optymizmu. Wzrośnie ich atrakcyjność dla płci odmiennej. Od czwartku spadnie na nich tyle pracy i obowiązków, że będą zmęczone i rozkojarzone, a szef może i tak być niezadowolony. W weekend będą kwitnąć, prowadzić ożywione życie towarzyskie i uczuciowe.

Rak

Raki od poniedziałku mogą czuć się przytłoczone przez szefa i inne osoby w otoczeniu, ale wzrośnie ich pomysłowość. Mają też dobry czas dla miłości i interesów. Od czwartku będą bardzo pracowite, obowiązkowe i przez to dobrze widziane w pracy. W domu mogą zająć się porządkami. Weekend będzie nerwowy, źle będą się czuć w gronie rodziny, a do tego mogą spodziewać się gości.

Lew

Lwy w pierwszej połowie tygodnia będą w swoim żywiole, będą pełne inwencji, mogą odnosić sukcesy w każdej dziedzinie, a do tego będą prowadzić ożywione życie uczuciowe. Od czwartku dopadną je obowiązki, będą miały dużo pracy do wykonania, która może wydawać im się nudna i jałowa, ale niestety będzie konieczna. Weekend spędzą wśród ludzi, pociągać je będzie życie kulturalne.

Panna

Panny na początku tygodnia będą skłonne podporządkować się innym, ale powinny bardziej zaufać we własne zdolności i uwierzyć w siebie. Od czwartku będą miały dobry czas dla spraw zawodowych, mogą rozwiązać ważne problemy, mogą też liczyć na zrozumienie i wsparcie partnera życiowego. Weekend spędzą towarzysko, mogą wybrać się do teatru, na koncert lub umówią się na randkę.

Waga

Wagi na początku tygodnia będą pełne entuzjazmu, energia będzie je rozpierać, będą działać twórczo. Mogą liczyć na sukcesy w pracy i w życiu towarzyskim. W czwartek i piątek mogą mieć nadmiar pracy i obowiązków, ciężko będzie im podejmować decyzje, będą każdą sprawę analizować bez końca. Za to w weekend będą się dobrze bawić, mogą wybrać się na jakąś imprezę lub na randkę.

Skorpion

Skorpiony od poniedziałku będą rozdrażnione, z trudem będą znosić kontakty z ludźmi, tym bardziej, że wszyscy akurat teraz będą coś od nich chcieli. Od czwartku zajmą się pracą, codziennymi sprawami i to pozwoli im dojść do siebie. Będą dobrze zorganizowane, pewne siebie, osiągną każdy cel. W weekend mogą wpaść w wir życia towarzyskiego, będą mieć gości lub spędzą go z ukochaną osobą.

Strzelec

Strzelce na początku tygodnia będą emanować entuzjazmem i siłą. Będą odnosić sukcesy na każdym polu, a szczególnie w sferze uczuć. Mogą liczyć na udane randki. Od czwartku mogą źle znosić pracę, a zwłaszcza nudne, biurowe zajęcia, brak im będzie ruchu i zabawy, a szef będzie dawał w kość. W weekend będą zadowolone z życia, nastawią się na życie towarzyskie, dużo będą flirtować.

Koziorożec

Koziorożce na początku tygodnia będą miały twórcze podejście do rzeczywistości, problemy będą im się rozwiązywać same, ale mogą mieć problemy z uznaniem władzy innych. Od czwartku skupią się na pracy, znajdą czas na odrobienie zaległości, będą świetnie się czuć jako osoby zarządzające i porządkujące sprawy. W weekend mogą mieć chandrę wywołaną brakiem zajęcia.

Wodnik

Wodniki na początku tygodnia będą twórcze, pełne zapału i energii, będą się bardzo angażować w pracę, a do tego będą miały szczęście w miłości. Od czwartku czeka je mnóstwo nudnej pracy, obowiązki będą je męczyć, będą czekać z utęsknieniem na weekend.  Za to w weekend będą szczęśliwe, kontaktowe, nawiążą nowe znajomości, a samotne Wodniki mogą się zakochać.

Ryby

Ryby od poniedziałku będą miały poczucie, że inni próbują je zdominować, czemu chętnie się poddadzą. Będą dobrymi pracownikami. Od czwartku będą miały dużo obowiązków, praca będzie dla nich dobrym sposobem na uniknięcie dołków emocjonalnych. Zajmą się sprzątaniem i porządkowaniem spraw. W weekend nastawią się na życie towarzyskie i kulturalne, mogą wybrać się na koncert.