Horoskop od 15 do 22 kwietnia 2024

Chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki przyniesie Ci przyszłość? Odkryj tajemnice gwiazd i sprawdź nasz najnowszy horoskop. Nie czekaj, przeczytaj już teraz!

znak zodiaku baran

Baran

Barany na początku tygodnia mogą być poirytowane, drażnić je będą ludzie nadmiernie wobec nich opiekuńczy, obowiązki domowe mogą sprawiać im trudność. Od środy mogą liczyć na sukcesy, będą pełne energii, chętnie będą wchodzić w romanse. W piątek przytłoczy je rutyna, nudne obowiązki i sprawy praktyczne, dom będzie się prosić o porządki. Dopiero w niedzielne popołudnie oddadzą się przyjemnościom.

Byk

Byki w pierwszych dniach tygodnia będą nastawione opiekuńczo wobec innych, skupią się na rodzinie i bliskich osobach. We środę i czwartek mogą mieć problemy z asertywnością, często będą rozdrażnione, inni będą działać im na nerwy. Od piątku będą  nastawione na robienie porządków wokół siebie, prace w ogródku i wszelkie obowiązki. W niedzielę mogą mieć ochotę na kontakt ze sztuką.

Bliźnięta

Bliźnięta w pierwszych dniach tygodnia będą musiały poświęcić więcej czasu sprawom domowym i rodzinnym. Od środy mogą spodziewać się dobrych wieści, sukcesów i wspaniałych relacji z płcią przeciwną. Od piątku mogą mieć chandrę wywołaną koniecznością zrobienia porządków i sprawami praktycznymi. W niedzielę mogą mieć chęć na teatr lub inne rozrywki kulturalne.

Rak

Raki będą w tym tygodniu w niezłej formie. W pierwszych dniach będą bardzo wrażliwe i uczuciowe, mogą się zakochać. Od środy będą kreatywne, chętne do pokazania się od najlepszej strony, co może zaowocować sukcesami. W piątek i sobotę zajmą się domem, sprzątaniem, zakupami i rodziną. Popołudniu w niedzielę mogą mieć kiepski nastrój, niechętnie będą myśleć o pójściu do pracy.

Lew

Lwy na początku tygodnia będą zaangażowane w sprawy rodziny i domu, przez co mogą czuć się nieco przytłoczone. Od środy będą miały dobre dni, mogą mieć szczęście w sprawach zawodowych, a także w loteriach i zakładach pieniężnych. Piątek i sobota będą dniami sprzątania, zakupów i obowiązków domowych, ale za to w niedzielne popołudnie będą się bawić i romansować.

Panna

Panny na początku tygodnia będą się poświęcać dla innych, czeka je szczęście w miłości. We środę i czwartek ich uwagę pochłonie życie zawodowe lub twórcze, będą miały dobre pomysły i z entuzjazmem będą pracować. Od piątku będą bardzo dobrze zorganizowane i pedantycznie dokładne, co pomoże im w porządkach domowych. W niedzielę oddadzą się przyjemnościom estetycznym.

Waga

Wagi na początku tygodnia mogą mieć chandrę, problemy w kontaktach z innymi i nienajlepsze samopoczucie. Od środy będą twórczo nastawione do obowiązków, co sprawi, że będą znajdą uznanie, mogą się też zakochać. W piątek dopadnie je proza życia, na zakupach będą miały problemy z podejmowaniem decyzji. W niedzielę mogą liczyć na rozwój życia towarzyskiego i kulturalnego.

Skorpion

Skorpiony rozpoczną tydzień w dobrym nastroju, będą uczuciowe i nastawione empatycznie, inni będą mogli liczyć na ich pomoc. Od środy staną się rozdrażnione, szczególnie będą je drażnić ludzie u władzy. W piątek i sobotę będą poprawiać sobie nastrój pracą, sprzątaniem w domu i organizowaniem życia innym. Weekend spędzą na łonie natury, ale w niedzielę popołudniu mogą liczyć na dobre towarzystwo.

Strzelec

Strzelce w poniedziałek mogą czuć się przytłoczone sprawami domowymi i rodzinnymi, partner będzie wydawał im się zbyt zaborczy. Od środy będą pełne optymizmu i pozytywnej energii, swoją kreatywnością będą inspirować innych do wysiłku. W piątek i sobotę dopadnie je kiepskie samopoczucie, szczególnie, że trzeba będzie zająć się  porządkami i domem. W niedzielę będą mogły spotkać się z przyjaciółmi.

Koziorożec

Od poniedziałku Koziorożce będą bardziej niż zwykle uczuciowe, będą miały tendencję do opiekowania się innymi. Od środy mogą mieć problemy w kontaktach z szefem, powinny uważać co przy nim mówią. Piątek przyniesie im zmianę nastroju na lepsze, praca sprawi, że będą widziały sens życia. W niedzielę będą miały okazję oddać się rozrywkom kulturalnym i mogą dobrze się bawić, jeśli na chwilę zapomną o obowiązkach.

Wodnik

Wodniki na początku tygodnia będą miały poczucie, że partner jest zanadto zazdrosny i zaborczy, a domowe obowiązki będą je przytłaczać. Od środy będą bardzo kreatywne, mogą mieć wspaniałe pomysły, które przysporzą im uznania. W piątek i sobotę będą musiały się poddać rygorom i regułom i dopiero niedzielne popołudnie odetchną pełną piersią, będą mogły wreszcie spotkać się z przyjaciółmi.

Ryby

Ryby na początku tygodnia będą bardzo uczuciowe, wrażliwe i nastawione na pomaganie innym. Od środy będą miały skłonność do zachowań nieasertywnych, osoby wyżej postawione będą miały na nie duży wpływ. Od piątku będą nastawione praktycznie, dobrze im zrobi narzucenie sobie jakiegoś rygoru. Niedzielę spędzą w miłym towarzystwie, mogą wybrać się do kina lub do teatru.