Jak dobierać biżuterię do stroju?

Dobrze dobrana biżuteria Swarovski może podkreślić twoją urodę, a także stać się twoją wizytówką i ozdobą.

Jak dobierać biżuterię do stroju?

Nie musisz przy tym wydawać fortuny i kupować sterty świecidełek – wystarczy mądra selekcja. Dzięki tej ostatniej zyskasz dodatki, które będziesz mogła wkładać do wielu kreacji. Dowiedz się, jak wybierać biżuterię do różnych strojów.
1. Srebrna czy złota biżuteria Swarovski?
2. Jak wybierać dodatki do danej kreacji w Swarovski sklep?
3. Niech jakość stanie się twoją wizytówką

1. Srebrna czy złota biżuteria Swarovski?

Nic tak nie dodaje kobiecości jak dobrze dobrana biżuteria Swarovski. Dzięki niej możesz podkreślić swoje atuty, dodać wieczornej kreacji eleganckiego wykończenia, a codziennym – profesjonalnego looka. Powinnaś jednak wiedzieć jaki rodzaj biżuterii sprawdzi się do danego stroju, a także czy lepiej postawić przy tym na srebro czy złoto.
Choć złoto uznawane jest za droższe i bardziej prestiżowe, to jednak nie zawsze prezentuje się tak jakbyś tego chciała. Wiele zależy tutaj od typu urody. Wiedz, że przedstawicielki tego „chłodnego” znacznie lepiej prezentują się w srebrze niż złocie. To ostatnie lepiej pasuje paniom o ciepłej barwie, czyli wszystkim wiosnom i jesieniom.
Jesienny typ urody cechuje jasna cera, która przybiera kolor kości słoniowej lub złocisto-beżowe zabarwienie. Jego przedstawicielki posiadają rude włosy oraz  brązowe lub zielone oczy. Dzięki temu złota biżuteria przepięknie podkreśla walory kobiet jesieni. W przypadku wiosen, jasna cera przybiera barwę złotawą lub delikatnie różową; posiadają one też miodowe, rudawe lub słomkowe włosy, a także brązowe, niebieskie bądź brązowe oczy. Do takiej charakterystyki pasuje złoto, ale o nieco jaśniejszym zabarwieniu.

2. Jak wybierać dodatki do danej kreacji w Swarovski sklep?

W przypadku strojów codziennych, do pracy lub szkoły, postaw na klasyczne i drobne biżuteryjne dodatki. Dzięki temu kreacja stanie się bardziej profesjonalna, a ty zyskasz unikalny styl i klasę. Wiedz również, że duże bransolety czy bardzo okazałe kolczyki nie tylko przeszkadzają w wykonywaniu codziennych zajęć, ale i prezentują się dość tandetnie. Jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę, lepiej zdecyduj się na biżuterię z kolorowym kamieniem. Taki detal niewątpliwie przyciągnie spojrzenia i doda elegancji.
W przypadku ważnych wyjść można postawić na modele nieco większe i cięższe. Jednak tu również warto zachować umiar, zarówno w ilości dodatków jak i ich wielkości. Duże modele sprawdzą się w przypadku długich lub okazałych sukien; wówczas całość zostanie zrównoważona przez biżuterię. Długie naszyjniki sprawdzają się przy sukienkach z odkrytymi plecami. Do modeli „mała czarna” warto wybrać klasyczną biżuterię, ale z większym blaskiem, taką jak biżuteria Swarovski – sklep internetowy, za sprawą bogatej oferty i dobrych cen, zachęca do zakupów.

 3. Niech jakość stanie się twoją wizytówką

Biżuteria może szpecić twoją kreację, jeżeli będzie wykonana z kiepskiej jakości tworzywa lub będzie jedynie pozłacana lub posrebrzana. Zdecydowanie lepiej jest zakupić jeden dobry gatunkowo wisiorek lub kolczyki. Będzie to znacznie bardziej atrakcyjną ozdobą, niż duża ilość tanich świecidełek.

Wpis znaleziono dzięki:

- Biżuteria Swarovski

- złota biżuteria Swarovski

-