Poczuj moc natury

Jedwabie, naturalność i motyle. Najnowsza linia marki COSEL to ubrania stworzone, by wydobyć w Tobie piękno.

Poczuj moc natury

COSEL jest jedną z niewielu polskich marek, która tworzy swoje kolekcje w duchu slow fashion. Większość projektów powstaje w ograniczonych ilościach z wysokiej jakości, długotrwałych materiałów. COSEL szczyci się zrównoważoną produkcją. Całość szyta jest w Polsce. Marka prawie sto procent swoich odpadów zużywa. Stosuje oryginalny nadruk z logo zamiast zbędnych papierowych etykiet i nie stosuje plastikowych opakowań. DNA marki to zero marnotrawstwa, ograniczone kolekcje i ponadczasowość.

Poczuj moc natury

Projekty marki COSEL inspirowane są zmieniającą się naturą. W tym sezonie projektantka zaprasza na fascynującą podróż po świecie motyli, które są symbolem szczęścia, lekkości i wolności. Taka właśnie jest jej najnowsza kolekcja- Queen of Butterflies.

Poczuj moc natury

Całość linii wykonana z jedwabnego szyfonu i jedwabiu habotai. Znajdziemy w niej sukienki mini, midi i maxi. Przeważają żywe barwy, które przywodzą na myśl piękne i lekkie skrzydła motyla. Znajdziemy między innymi turkus i delikatny róż, intensywny niebieski z domieszką fioletu i amarantu oraz brązy wymieszane z pomarańczą. Queen of Butterflies charakteryzuje się zwiewnością i harmonią. Oryginalny drukowany wzór tworzy niezwykłą spójność, która zachwyca energią.

Poczuj moc natury

Kolekcja COSEL to idealna propozycja dla nowoczesnych kobiet, które uwielbiają odważne kolory, a zarazem cenią sobie delikatność i naturalność.

Poczuj moc natury