Jak kupić leki w jednym miejscu, by farmaceutki nie oprawiały z kwitkiem? Wykorzystaj portal rezerwacyjny Apetline.pl!

Nie wszystkie leki są łatwo dostępne. Nie wszystkie preparaty możemy kupić w jednej aptece.

Jak kupić leki w Apetline.pl!
Jak kupić leki w jednym miejscu, by farmaceutki nie oprawiały z kwitkiem? Wykorzystaj portal rezerwacyjny Apetline.pl!

Z pewnością niejednokrotnie byliśmy odsyłani z kwitkiem, ponieważ w aptece nie było danego leku, ani jego zamiennika. Chodziliśmy, szukaliśmy po okolicy, dzwoniliśmy po większych aptekach w regionie i nic. Dla rozwiązania takich właśnie problemów powstała platforma internetowa Apteline.pl. Jak dokładnie działa Apteline? Co można zyskać, korzystając z tej platformy? Sprawdź w poniższym artykule!

1. Jak działa Apteline?
2. Kilka cennych informacji o Apteline!
3. Co zyskuje klient podczas korzystania z platformy Apteline?
4. Platforma do zamawiania leków do wybranej apteki — co jeszcze oferuje?

Jak działa Apteline?

Często ciężko jest znaleźć potrzebny nam lek w aptekach stacjonarnych. Zdarza się, że chodzimy od apteki do apteki i nic z tego nie wynika. Na szczęście obecnie możesz skorzystać z rewelacyjnego portalu Apteline.pl, który pozwala na rezerwowanie leków i wysyłanie ich do konkretnych aptek. Jak to dokładnie działa?
Pierwszym krokiem każdej osoby, która chce skorzystać z Apteline jest odnalezienie odpowiedniego produktu. Nasza oferta to aż 17 000 leków na receptę, jak i tych, które wydawane są bez recepty. Są to zazwyczaj dość trudnodostępne preparaty, czyli takie, których nie jesteśmy w stanie dostać w każdej aptece.
Drugim krokiem podczas zamawiania będzie wybór apteki, w której konkretna osoba będzie chciała odebrać swoje zamówienie. Niestety, Apteline nie jest w stanie dostarczyć zamówienia do każdej apteki dostępnej w kraju, jednak produkty rezerwowane przez pacjentów mogą trafić nawet do 2000 aptek na terenie Polski. Jest to stosunkowo duża liczba. Aby w bardzo szybkim tempie otrzymać swoje leki, wystarczy zamówić je do najbliższej apteki.
Ogromną zaletą Apteline jest to, że bezpłatna dostawa obowiązuje zawsze. To spore udogodnienie zważywszy na to, że i tak trzeba udać się do docelowej apteki po odbiór zamówienia. Kolejna zaleta to dostawa błyskawiczna. Tak naprawdę można odebrać sobie leki już po 24 godzinach. O odbiorze informuje SMS-em.

Kilka cennych informacji o Apteline!

Jeśli chodzi o Apteline samo w sobie, jest to pomysł polskie firmy farmaceutycznej, a dokładnie Grupy Neuca. Jest ona liderem w dystrybucji leków, a jej historia sięga do 30 lat wstecz. Celem grupy jest poprawienie jakości życia obywateli oraz zwiększenie poczucia bezpieczeństwa. Wystarczy sobie wyobrazić trudną sytuację, kiedy człowiek jest na lekach, ponieważ cierpi na poważne zaburzenia ze strony organizmu, a okazuje się, że nigdzie w okolicy nie ma jego leku. Można go wtedy zamówić przez Internet na Apteline.
Można tutaj dodać, że pomysł ten działa w modelu „click and collect”. Oznacza to, że istnieje możliwość zamówienia konkretnych produktów na apteline z dostawą oraz płatnością w wybranej aptece. Nie da się ukryć, że to rozsądne i nowoczesne rozwiązanie, które zdążyło pomóc już sporej liczbie pacjentów.

Co zyskuje klient podczas korzystania z platformy Apteline?

Zastanawiasz się, jakie korzyści płyną z korzystania z serwisu Apteline.pl? Jest ich całkiem sporo. Wśród nich możemy wyróżnić:

  • możliwość zamówienia leków na receptę oraz leków trudnodostępnych — do ich odbioru wymagana będzie jedynie recepta,
  • oszczędność pieniędzy — leki zamawiane są w bardzo atrakcyjnych cenach internetowych, przy lekach podawane są ceny maksymalne, a ponadto już podczas rezerwowania wiesz, ile zapłacisz za całe zamówienie, koszty dostawy są zerowe, a więc na tym też można oszczędzić,
  • szeroki wybór leków, suplementów, produktów leczniczych, kosmetyków i sprzętu medycznego — żadna apteka stacjonarna nie może pochwalić się tak szerokim asortymentem,
  • oszczędność czasu — nie trzeba marnować czasu na samodzielne poszukiwanie leków w różnych aptekach stacjonarnych,
    poczucie bezpieczeństwa — pacjent ma pewność, że produkty pochodzą z legalnego źródła, były odpowiednio przechowywane, są oryginalne i nic złego się z nimi nie działo,
  • gwarancja ekspresowej dostawy — zamówienie z Apteline jest gotowe zwykle do 24 godzin po złożeniu,
  • podwójna opieka farmaceuty — Apteline umożliwia konsultację z farmaceutą podczas składania zamówienia, a ponadto można podpytać farmaceutę w aptece, w której odbiera się leki.

Platforma do zamawiania leków do wybranej apteki — co jeszcze oferuje?

Czym jeszcze jest Apteline? Poza tym, że można tam zarezerwować dla siebie leki i odebrać w najbliższej aptece, Apteline posiada specjalną bazę substancji czynnych, o których można poczytać. W ten sposób każdy zainteresowany dowie się, czym jest substancja zawarta w jego lekach, czym się charakteryzuje i jak oddziałuje na organizm.
Dodatkowym atutem Apteline.pl jest blog, na którym znajdziemy sporo ciekawych, inspirujących i wyjaśniających mnóstwo tematów wpisów. Tworzony przez profesjonalistów nie pozwala pacjentom pogubić się w tym, co chcą wiedzieć i jakich informacji szukają. Jak więc widać, Apteline.pl to nie tylko atrakcyjne ceny i trudnodostępne leki, ale znacznie więcej. Jeśli kiedykolwiek znajdą się Państwo w potrzebie, warto skorzystać z tej właśnie strony internetowej!

Artykuł partnera